Removu M1 – bezprzewodowy, wodoodporny mikrofon do GoPro

0
Maciej Luśtyk
27 Październik 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Kamery sportowe marki GoPro są obecnie najpopularniejszymi tego typu urządzeniami na rynku. Problemem przy nagrywaniu filmów bywa jednak jakość dźwięku. Z rozwiązaniem przychodzi firma Removu. Bezprzewowody mikrofon M1 jest wodoodporny i oferować ma krystalicznie czysty dźwięk.

Removu M1 to według zapewnień producenta pierwszy, wodoodporny i bezprzewodowy mikrofon dedykowany kamerom GoPro. Użyta w mikrofonie technologia Bluetooth 4.0 umożliwia przesyłanie dźwięku do odbiornika Removu A1, bez zniekształceń i opóźnień, nawet na odległość 40 metrów. (Odbiornik A1 montowany jest na plecach kamery GoPro. Dzięki swej zwartej konstrukcji umożliwia zamknięcie go w oryginalnej obudowie wodoszczelnej GoPro z powiększoną klapką Backdoor).

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Do mikrofonu dołączona jest dedykowana wodoszczelna obudowa, wyposażona w specjalne, czułe membrany, przepuszczające dźwięk. Obrotowy klips pozwala na wygodny montaż mikrofonu na dowolnej części garderoby, a specjalny adapter umożliwi na podpięcie urządzenia do dowolnych mocowań z oferty GoPro. W zestawie znajduje się również osłona przeciwwietrzna wykonana z gąbki. 


Zestaw Removu A1+M1 jest kompatybilny z kamerami GoPro HERO3, HERO3+, HERO4. W polskiej sieci sprzedaży pojawi się w listopadzie w cenie 379 zł brutto. Więcej informacji znajdziecie na stronie removu.com.pl

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony GP-VPT2BT - ten uchwyt ułatwi nagrywanie vlogów. I nie tylko…
Sony GP-VPT2BT - ten uchwyt ułatwi nagrywanie vlogów. I nie tylko…
Nazwa być może nie zachęca, ale jeśli używacie bezlusterkowców i kompaktów Sony, może okazać się niezwykle przydatnym narzędziem do filmowania i...
1
1
NEC MultiSync PA311D - nowy flagowy monitor fotograficzny. 4K, 31 cali i 99% pokrycia Adobe RGB
NEC MultiSync PA311D - nowy flagowy monitor fotograficzny. 4K, 31 cali i 99% pokrycia Adobe RGB
NEC pokazał najnowszy monitor z kierowanej do profesjonalistów linii PA. Jak zawsze możemy spodziewać się wzorowej reprodukcji barw.
14
0
Autel EVO II - 8K i 10-bitowy zapis wideo w konsumenckim dronie. DJI ma się czego obawiać
Autel EVO II - 8K i 10-bitowy zapis wideo w konsumenckim dronie. DJI ma się czego obawiać
Na rynku próżno szukać realnej konkurencji dla oferty dronów DJI i długo wydawało się, że nic się w tej kwestii nie zmieni. Czy świetnie zapowiadające się drony z...
14
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (11)