Removu M1 – bezprzewodowy, wodoodporny mikrofon do GoPro

0
Maciej Luśtyk
27 Październik 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Kamery sportowe marki GoPro są obecnie najpopularniejszymi tego typu urządzeniami na rynku. Problemem przy nagrywaniu filmów bywa jednak jakość dźwięku. Z rozwiązaniem przychodzi firma Removu. Bezprzewowody mikrofon M1 jest wodoodporny i oferować ma krystalicznie czysty dźwięk.
Removu M1 to według zapewnień producenta pierwszy, wodoodporny i bezprzewodowy mikrofon dedykowany kamerom GoPro. Użyta w mikrofonie technologia Bluetooth 4.0 umożliwia przesyłanie dźwięku do odbiornika Removu A1, bez zniekształceń i opóźnień, nawet na odległość 40 metrów. (Odbiornik A1 montowany jest na plecach kamery GoPro. Dzięki swej zwartej konstrukcji umożliwia zamknięcie go w oryginalnej obudowie wodoszczelnej GoPro z powiększoną klapką Backdoor).
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Do mikrofonu dołączona jest dedykowana wodoszczelna obudowa, wyposażona w specjalne, czułe membrany, przepuszczające dźwięk. Obrotowy klips pozwala na wygodny montaż mikrofonu na dowolnej części garderoby, a specjalny adapter umożliwi na podpięcie urządzenia do dowolnych mocowań z oferty GoPro. W zestawie znajduje się również osłona przeciwwietrzna wykonana z gąbki. 


Zestaw Removu A1+M1 jest kompatybilny z kamerami GoPro HERO3, HERO3+, HERO4. W polskiej sieci sprzedaży pojawi się w listopadzie w cenie 379 zł brutto. Więcej informacji znajdziecie na stronie removu.com.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
EIZO ColorEdge CS2740 - popularny monitor graficzny w nowej, doskonalszej odsłonie
EIZO ColorEdge CS2740 - popularny monitor graficzny w nowej, doskonalszej odsłonie
Na rynku debiutuje nowy monitor EIZO reprezentujący bardziej przystępną cenowo linię CS. Najnowszy ColorEdge CS2740 w żadnym wypadku nie może być jednak nazwany...
5
0
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (11)