Removu M1 – bezprzewodowy, wodoodporny mikrofon do GoPro

0
Maciej Luśtyk
27 Październik 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Kamery sportowe marki GoPro są obecnie najpopularniejszymi tego typu urządzeniami na rynku. Problemem przy nagrywaniu filmów bywa jednak jakość dźwięku. Z rozwiązaniem przychodzi firma Removu. Bezprzewowody mikrofon M1 jest wodoodporny i oferować ma krystalicznie czysty dźwięk.
Removu M1 to według zapewnień producenta pierwszy, wodoodporny i bezprzewodowy mikrofon dedykowany kamerom GoPro. Użyta w mikrofonie technologia Bluetooth 4.0 umożliwia przesyłanie dźwięku do odbiornika Removu A1, bez zniekształceń i opóźnień, nawet na odległość 40 metrów. (Odbiornik A1 montowany jest na plecach kamery GoPro. Dzięki swej zwartej konstrukcji umożliwia zamknięcie go w oryginalnej obudowie wodoszczelnej GoPro z powiększoną klapką Backdoor).
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Do mikrofonu dołączona jest dedykowana wodoszczelna obudowa, wyposażona w specjalne, czułe membrany, przepuszczające dźwięk. Obrotowy klips pozwala na wygodny montaż mikrofonu na dowolnej części garderoby, a specjalny adapter umożliwi na podpięcie urządzenia do dowolnych mocowań z oferty GoPro. W zestawie znajduje się również osłona przeciwwietrzna wykonana z gąbki. 


Zestaw Removu A1+M1 jest kompatybilny z kamerami GoPro HERO3, HERO3+, HERO4. W polskiej sieci sprzedaży pojawi się w listopadzie w cenie 379 zł brutto. Więcej informacji znajdziecie na stronie removu.com.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
Najnowsze urządzenie do pomiaru kolorów X-Rite pozbywać ma się ważnego problemu tego typu rozwiązań, jakim jest ograniczona zdolność pomiaru powierzchni szorstkich,...
3
0
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Choć stylowe torby fotograficzne nie są na rynku nowością, dawno już nie widzieliśmy projektu tak mocno zaangażowanego pod względem wzornictwa. Zaskoczeniem jest także...
6
0
Brak pilota to nie problem. Nadchodzi autonomiczny dron Skydio 2, który może stać się twoją nową kamerą sportową
Brak pilota to nie problem. Nadchodzi autonomiczny dron Skydio 2, który może stać się twoją nową...
Od czasu gdy pierwsze drony wzbiły się w powietrze zastanawiamy się kiedy wreszcie ujrzymy model, który pozwoliłby na atrakcyjne uchwycenie naszych przygód czy...
8
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (11)