AEE S60 Plus – sportowa kamera z bogatym wyposażeniem

0
Michał Chrzanowski
19 Październik 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma AEE Technology poszerzyła swoją ofertę o nową kamerę sportową. Model S60 Plus został zaprojektowany dla początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników. Kamerka umożliwia nagrywanie filmów w jakości Full HD oraz wykonywanie 16-megapikselowych zdjęć z szybkością nawet do 8 kl/s.
AEE Technology słynie z produkcji zaawansowanych kamer sportowych. Nowy model AEE S60 Plus to kamera przeznaczona dla aktywnych użytkowników – zarówno entuzjastów, jak i zawodowców – którzy potrzebują kompaktowego i niezawodnego sprzętu. S60 Plus posiada zdejmowany 2 calowy ekran (TFT), który ułatwia komponowanie ujęć oraz poruszenie się po menu. Kamerka rejestruje filmy formacie Full HD 1080p z prędkością do 60 klatek na sekundę (do wyboru są także dostępne inne formaty i prędkości zapisu). Zdaniem producenta na jednym naładowaniu akumulatora można nagrać maksymalnie 180 minut materiału wideo. Ponadto, S60 Plus umożliwia wykonywanie 16-megapikselowych zdjęć z szybkością 8 kl/s.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Kamerą można także zdalnie sterować za pomocą Wi-Fi i specjalnej aplikacji dostępnej na smartfony z systemem iOS i Android. AEE S60 Plus w zestawie posiada szeroką gamę akcesoriów, w tym wodoodporną obudowę. Kamerkę można nabyć na serwisie Amazon za około 250 dolarów. Więcej informacji o produkcie możecie znaleźć na stronie www.aeeusa.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Jak twierdzi producent, pokazy rok temu film monochromatyczny Berlin Kino B&W wyprzedał się na pniu. Dlatego Lomography postanowiło jeszcze go...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)