AEE S60 Plus – sportowa kamera z bogatym wyposażeniem

0

Autor: Michał Chrzanowski

19 Październik 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma AEE Technology poszerzyła swoją ofertę o nową kamerę sportową. Model S60 Plus został zaprojektowany dla początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników. Kamerka umożliwia nagrywanie filmów w jakości Full HD oraz wykonywanie 16-megapikselowych zdjęć z szybkością nawet do 8 kl/s.

AEE Technology słynie z produkcji zaawansowanych kamer sportowych. Nowy model AEE S60 Plus to kamera przeznaczona dla aktywnych użytkowników – zarówno entuzjastów, jak i zawodowców – którzy potrzebują kompaktowego i niezawodnego sprzętu. S60 Plus posiada zdejmowany 2 calowy ekran (TFT), który ułatwia komponowanie ujęć oraz poruszenie się po menu. Kamerka rejestruje filmy formacie Full HD 1080p z prędkością do 60 klatek na sekundę (do wyboru są także dostępne inne formaty i prędkości zapisu). Zdaniem producenta na jednym naładowaniu akumulatora można nagrać maksymalnie 180 minut materiału wideo. Ponadto, S60 Plus umożliwia wykonywanie 16-megapikselowych zdjęć z szybkością 8 kl/s.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Kamerą można także zdalnie sterować za pomocą Wi-Fi i specjalnej aplikacji dostępnej na smartfony z systemem iOS i Android. AEE S60 Plus w zestawie posiada szeroką gamę akcesoriów, w tym wodoodporną obudowę. Kamerkę można nabyć na serwisie Amazon za około 250 dolarów. Więcej informacji o produkcie możecie znaleźć na stronie www.aeeusa.com.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
FeiyuTech AK2000C - funkcjonalny gimbal o udźwigu 2,2 kg za mniej niż 1000 zł
FeiyuTech AK2000C - funkcjonalny gimbal o udźwigu 2,2 kg za mniej niż 1000 zł
Chińskie FeiyuTech od dawna znane jest z dobrych i niedrogich gimbali. Najnowszy model AK2000C to kolejna propozycja z popularnego segmentu lekkich, ale funkcjonalnych...
1
0
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)