Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

WANDRD PRVKE – uniwersalny plecak dla wymagających

0

Autor: Michał Chrzanowski

19 Październik 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Po raz kolejny jesteśmy świadkami, jak różnego rodzaju serwisy zapewniające finansowanie społecznościowe są źródłem ciekawych rozwiązań wzbogacających świat fotografii. Firma WANDRD zaprezentowała nowy produkt o nazwie PRVKE. Jest to plecak zaprojektowany z myślą o aktywnych i wymagających fotografach, którzy większość czasu spędzają na długich pieszych wędrówkach.

WANDRD PRVKE to uniwersalny i wszechstronny plecak przeznaczony dla fotografów, turystów i podróżników. Producent tak zaprojektował ten model, aby użytkownik mógł szybko i wygodnie wyciągnąć przenoszony sprzęt. Plecak posiada specjalną opuszczaną klapę, którą można zamknąć na magnesy oraz boczy dostęp do komory na aparat. Wkład został wyposażony w przegrody, dzięki czemu insert będzie można dostosować do własnych preferencji i potrzeb, tak by zoptymalizować miejsce wydzielone na sprzęt. Do środka zmieścimy profesjonalną lustrzankę, aż osiem obiektywów oraz 17 calowy laptop. Ponadto, plecak posiada mnóstwo większych i mniejszych kieszeni przeznaczonych na różnego rodzaju akcesoria. Model PRVKE jest również wodoodporny, dzięki czemu wnętrze będzie chronione przed deszczem.

Zobacz wszystkie zdjęcia (11)

Wymiary WANDRD PRVKE to 48 x 32 x 20 cm. Plecak można zakupić za około 200 dolarów na serwisie Kikstarter. Dostawy planowane są na początek kwietnia 2016 roku. Więcej informacji o plecaku można znaleźć na stronie www.wandrd.co.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
0
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły