Kenu Stance. Wsparcie dla iPhone'a

Kenu Stance. Wsparcie dla iPhone'a
Kenu Stance to mikro-statyw stworzony z myślą o tylko jednej grupie urządzeń - smartfonach iPhone wyposażonych w złącze Lightning. To właśnie ono służy w tym przypadku jako gniazdo statywowe.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Kenu Stance to mikro-statyw współpracujący wyłącznie z iPhone'ami wyposażonymi w złącze Lightning. To dlatego, że to właśnie ono służy w tym przypadku jako gniazdo statywowe. Statyw mierzy po złożeniu 79 milimetrów i waży 39 gramów. Co ciekawe, statyw może służyć też jako podręczny otwieracz do butelek - jedna z nóżek jest wyprofilowana w odpowiedni sposób. Osobno można dokupić adapter służący do jednoczesnego ładowania smartfona. Kenu Stance kosztuje 30 dolarów. Można go zamówić poprzez stronę producenta.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1