Kenu Stance. Wsparcie dla iPhone'a

Kenu Stance. Wsparcie dla iPhone'a
Kenu Stance to mikro-statyw stworzony z myślą o tylko jednej grupie urządzeń - smartfonach iPhone wyposażonych w złącze Lightning. To właśnie ono służy w tym przypadku jako gniazdo statywowe.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Kenu Stance to mikro-statyw współpracujący wyłącznie z iPhone'ami wyposażonymi w złącze Lightning. To dlatego, że to właśnie ono służy w tym przypadku jako gniazdo statywowe. Statyw mierzy po złożeniu 79 milimetrów i waży 39 gramów. Co ciekawe, statyw może służyć też jako podręczny otwieracz do butelek - jedna z nóżek jest wyprofilowana w odpowiedni sposób. Osobno można dokupić adapter służący do jednoczesnego ładowania smartfona. Kenu Stance kosztuje 30 dolarów. Można go zamówić poprzez stronę producenta.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
0
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4