PeakDesign Capture v2 Standard

W sklepie Cyfrowe.pl pojawiła się nowa wersja uchwytu PeakDesign Capture v2 Standard. Uchwyt składa się z nakładki do paska i szybkozłączki mocowanej go gwintu statywowego aparatu.

W sklepie Cyfrowe.pl pojawiła się nowa wersja uchwytu PeakDesign Capture v2 Standard. Uchwyt składa się z nakładki do paska i szybkozłączki mocowanej go gwintu statywowego aparatu. Uchwyt pasuje na paski o szerokości do 7,6 cm i gruności do 1,3 cm, dzięki czemu można go przyczepić praktycznie w dowolne miejsce, a nie tylko pasek na biodrach. Komplet waży zaledwie 124 gramy i 10,4 cm x 5,2 cm x 2,8 cm. System mocowania Capture v2 został wyposażony w tylną płytkę wykonaną z nylonu. Jest ona lżejsza niż aluminiowa płytka zastosowana w systemie Capture Pro.

Uchwyt PeakDesign Capture v2 Standard kosztuje 195 złotych.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12