Newell BG-E13 - grip do Canona EOS 6D

0
Patrycja Tuszyńska
18 Luty 2013
Artykuł na: minutę
Foxfoto, dystrybutor produktów marki Newell, wprowadził na rynek grip Newell BG-E13, który przeznaczony jest do lustrzanki Canon EOS 6D. Uchwyt będzie dostępny w cenie 275 zł.

Foxfoto, dystrybutor produktów marki Newell, wprowadza na rynek nowy grip, Newell BG-E13, dedykowany do lustrzanki Canon EOS 6D. Wnętrze uchwytu jest metalowe, a wierzch pokryty jest wytrzymałym i miłym w dotyku tworzywem gumowym. Wyposażony został w dwupozycyjny spust migawki, włącznik, kółko nastawcze, oraz komplet przycisków funkcyjnych. Dzięki czemu jest solidny i funkcjonalny, tak jak oryginalny Canon BG-E13. Waży 336 g. Zasilany jest akumulatorami LP-E6. W zestawie znajduje się również koszyk przeznaczony do stosowania 6 baterii lub akumulatorów typu AA. W spodniej części gripa znajduje się również gwint do mocowania aparatu na statywie oraz mocowanie do paska.

Więcej informacji na temat gripa można znaleźć na stronie www.newell.pl. Sugerowana cena detaliczna to 275 zł brutto.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
1
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0