Silk Road YTL - seria nowych statywów od Giottos

Firma Giottos poszerzyła swoją ofertę o 12 nowych statywów z serii Silk Road YTL wykonanych z aluminium i włókna węglowego. Statywy wyróżniają się unikalnym wzornictwem - zostały zaprojektowane tak, aby po złożeniu zajmować o 30% mniej miejsca.

Firma Giottos zaprezentowała linię nowych statywów Silk Road YTL, które posiadają unikalny, opatentowany system składania. Statywy po złożeniu zajmują 30% mniej miejsca, zachowując przy tym wytrzymałość i stabilność, dzięki zastosowaniu nowego kształtu kolumny centralnej - Y-Tube. Do sprzedaży trafi 12 modeli statywów wykonanych z aluminium i włókna węglowego wytrzymujących różne obciążenia - 5 kg, 8 kg i 10 kg, posiadających 3- lub 4-sekcjowe nogi wraz ze znacznikami.

Nowa gama staywów wzięła swą nazwę od historycznej sieci dróg handlowych łączących wschodnią, zachodnią i południową Azję, północną i wschodnią Afrykę oraz Europę. Nowe technologie były często przedmiotem handlu właśnie na tym szlaku - stąd inspiracja dla serii Silk Road.Statywy Silk Road YTL trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Ceny cieższych, aluminiowych modeli zaczynają się od 160 dolarów, a statywów wykonanych z włókien węglowych od 350 dolarów. Więcej informacji na temat serii YTL można znaleźć na stronie producenta.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18