Silk Road YTL - seria nowych statywów od Giottos

Firma Giottos poszerzyła swoją ofertę o 12 nowych statywów z serii Silk Road YTL wykonanych z aluminium i włókna węglowego. Statywy wyróżniają się unikalnym wzornictwem - zostały zaprojektowane tak, aby po złożeniu zajmować o 30% mniej miejsca.

Firma Giottos zaprezentowała linię nowych statywów Silk Road YTL, które posiadają unikalny, opatentowany system składania. Statywy po złożeniu zajmują 30% mniej miejsca, zachowując przy tym wytrzymałość i stabilność, dzięki zastosowaniu nowego kształtu kolumny centralnej - Y-Tube. Do sprzedaży trafi 12 modeli statywów wykonanych z aluminium i włókna węglowego wytrzymujących różne obciążenia - 5 kg, 8 kg i 10 kg, posiadających 3- lub 4-sekcjowe nogi wraz ze znacznikami.

Nowa gama staywów wzięła swą nazwę od historycznej sieci dróg handlowych łączących wschodnią, zachodnią i południową Azję, północną i wschodnią Afrykę oraz Europę. Nowe technologie były często przedmiotem handlu właśnie na tym szlaku - stąd inspiracja dla serii Silk Road.Statywy Silk Road YTL trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Ceny cieższych, aluminiowych modeli zaczynają się od 160 dolarów, a statywów wykonanych z włókien węglowych od 350 dolarów. Więcej informacji na temat serii YTL można znaleźć na stronie producenta.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0