Silk Road YTL - seria nowych statywów od Giottos

Firma Giottos poszerzyła swoją ofertę o 12 nowych statywów z serii Silk Road YTL wykonanych z aluminium i włókna węglowego. Statywy wyróżniają się unikalnym wzornictwem - zostały zaprojektowane tak, aby po złożeniu zajmować o 30% mniej miejsca.

Firma Giottos zaprezentowała linię nowych statywów Silk Road YTL, które posiadają unikalny, opatentowany system składania. Statywy po złożeniu zajmują 30% mniej miejsca, zachowując przy tym wytrzymałość i stabilność, dzięki zastosowaniu nowego kształtu kolumny centralnej - Y-Tube. Do sprzedaży trafi 12 modeli statywów wykonanych z aluminium i włókna węglowego wytrzymujących różne obciążenia - 5 kg, 8 kg i 10 kg, posiadających 3- lub 4-sekcjowe nogi wraz ze znacznikami.

Nowa gama staywów wzięła swą nazwę od historycznej sieci dróg handlowych łączących wschodnią, zachodnią i południową Azję, północną i wschodnią Afrykę oraz Europę. Nowe technologie były często przedmiotem handlu właśnie na tym szlaku - stąd inspiracja dla serii Silk Road.Statywy Silk Road YTL trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Ceny cieższych, aluminiowych modeli zaczynają się od 160 dolarów, a statywów wykonanych z włókien węglowych od 350 dolarów. Więcej informacji na temat serii YTL można znaleźć na stronie producenta.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7