Silk Road YTL - seria nowych statywów od Giottos

Firma Giottos poszerzyła swoją ofertę o 12 nowych statywów z serii Silk Road YTL wykonanych z aluminium i włókna węglowego. Statywy wyróżniają się unikalnym wzornictwem - zostały zaprojektowane tak, aby po złożeniu zajmować o 30% mniej miejsca.

Firma Giottos zaprezentowała linię nowych statywów Silk Road YTL, które posiadają unikalny, opatentowany system składania. Statywy po złożeniu zajmują 30% mniej miejsca, zachowując przy tym wytrzymałość i stabilność, dzięki zastosowaniu nowego kształtu kolumny centralnej - Y-Tube. Do sprzedaży trafi 12 modeli statywów wykonanych z aluminium i włókna węglowego wytrzymujących różne obciążenia - 5 kg, 8 kg i 10 kg, posiadających 3- lub 4-sekcjowe nogi wraz ze znacznikami.

Nowa gama staywów wzięła swą nazwę od historycznej sieci dróg handlowych łączących wschodnią, zachodnią i południową Azję, północną i wschodnią Afrykę oraz Europę. Nowe technologie były często przedmiotem handlu właśnie na tym szlaku - stąd inspiracja dla serii Silk Road.Statywy Silk Road YTL trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Ceny cieższych, aluminiowych modeli zaczynają się od 160 dolarów, a statywów wykonanych z włókien węglowych od 350 dolarów. Więcej informacji na temat serii YTL można znaleźć na stronie producenta.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13