Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Zapowiedź szybkich kart CFast do profesjonalnych zasotosowań wideo

0

Autor: Patrycja Tuszyńska

14 Grudzień 2012
Artykuł na: minutę
Delkin, producent kart pamięci i akcesoriów fotograficznych, zapowiedział wprowadzenie na rynek konsumencki szybkich kart CFast zoptymalizowanych do profesjonalnych zastosowań wideo i nagrywania w jakości 4k.

Delkin, amerykański producent kart pamięci i akcesoriów fotograficznych, planuje wykorzystać swoje doświadczenie w produkcji kart CFast na rynek przemysłowy i komercyjny, rozszerzając swoją ofertę o karty dedykowane wymagającym użytkownikom, którzy zajmują się profesjonalną produkcją wideo. Delkin obecnie produkuje 8GB - 128GB karty CFast do zastosowań komercyjnych i 8GB - 64GB karty CFast dla środowisk przemysłowych, takich jak np. przemysł lotniczy.

Specyfikacje nowych nośników pamięci nie są jeszcze znane, podobnie jak data ich premiery. Wiadomo, że zostaną zoptymalizowane do profesjonalnych zastosowań wideo, aby mogły współpracować z kamerami i aparatami nagrywającymi w jakości 4k, gdzie szybkość nośnika danych jest najważniejsza.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120% sRGB za 1500 zł
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120%...
Nowy monitor Philips 288E2UAE ma szansę zawojować segment hobbystycznej obróbki fotografii i grafiki. Ma wszystko czego do szczęścia może potrzebować osoba zabierająca...
27
4
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Na polski rynek trafiają zestawy Angelbird Match Pack składające się z dwóch kart SD lub Cfexpress specjalnie przygotowanych do konkretnych modeli kamer i...
1
0
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Powiązane artykuły