Zapowiedź szybkich kart CFast do profesjonalnych zasotosowań wideo

0

Autor: Patrycja Tuszyńska

14 Grudzień 2012
Artykuł na: minutę
Delkin, producent kart pamięci i akcesoriów fotograficznych, zapowiedział wprowadzenie na rynek konsumencki szybkich kart CFast zoptymalizowanych do profesjonalnych zastosowań wideo i nagrywania w jakości 4k.

Delkin, amerykański producent kart pamięci i akcesoriów fotograficznych, planuje wykorzystać swoje doświadczenie w produkcji kart CFast na rynek przemysłowy i komercyjny, rozszerzając swoją ofertę o karty dedykowane wymagającym użytkownikom, którzy zajmują się profesjonalną produkcją wideo. Delkin obecnie produkuje 8GB - 128GB karty CFast do zastosowań komercyjnych i 8GB - 64GB karty CFast dla środowisk przemysłowych, takich jak np. przemysł lotniczy.

Specyfikacje nowych nośników pamięci nie są jeszcze znane, podobnie jak data ich premiery. Wiadomo, że zostaną zoptymalizowane do profesjonalnych zastosowań wideo, aby mogły współpracować z kamerami i aparatami nagrywającymi w jakości 4k, gdzie szybkość nośnika danych jest najważniejsza.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Szukasz wysokiej jakości oświetlacza, który zmieścisz w kieszeni? Poznaj lampy Nanlite.
0
0
Powiązane artykuły