Nissin MG8000

0
Michal Grzegorczyk
22 Luty 2012
Artykuł na: minutę
Nissin zaprezentował nową zaawansowaną lampę błyskową MG8000 w wersji dla Canona i Nikona. Flesz o liczbie przewodniej 60 ma automatyczny zoom o zakresie 24-105 milimetrów, kolorowy ekran LCD, a także lampkę wspomagającą autofokus.

Nissin MG8000 to zaawansowany flesz o liczbie przewodniej 60 (przy 105 milmetrach) z automatycznym zoomem 24-105 milimetrów, dostępny w dwóch wersjach: dla Canona (E-TTL II) i Nikona (i-TTL). Lampa jest zasilana czterema "paluszkami" - czas ładowania wynosi od 0,1 do 5,5 sekundy, a liczba błysków może sięgnąć 1500. Lampa została wyposażona w kolorowy ekran LCD oraz lampkę wspomagającą autofokus o zakresie działania 0,7 - 10 metrów. Nissin MG8000 trafi do sklepów wiosną tego roku. Znamy cenę tego modelu w Wielkiej Brytanii: 400 funtów.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
1
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)