Nissin Di866 Professional Speedlite

Autor: Michal Grzegorczyk

7 Wrzesień 2009
Artykuł na: minutę
Firma Nissin zaprezentowała kolejną lampę błyskową. Model Di866 ma dwa palniki: główny o liczbie przewodniej 60 i mniejszy, świecący zawsze na wprost o liczbie przewodniej 12. Nowatorsko rozwiązano interfejs - lampa została wyposażona w kolorowy wyświetlacz z informacjami o ustawieniu najważniejszych parametrów.

Nissin Di866 Professional Speedlite to nowa lampa reporterska dostępna zarówno w wersji przeznaczonej do lustrzanek Canona (E-TTL i E-TTL II) i Nikona (i-TTL). Ciekawie prezentuje się interfejs użytkownika. Lampa została wyposażona w kolorowy wyświetlacz z informacjami o najważniejszych parametrach. Nowy Nissin jest mocnym fleszem. Liczba przewodnia głównego palnika to 60. Gdy skierujemy go w bok lub w gorę, lampa automatycznie wyzwoli błysk drugiego palnika skierowanego na wprost (o liczbie przewodniej 12). Na jednym komplecie baterii lampa może błysnąć około 150 razy.

Lampa trafiła już do sprzedaży. W Poslce można ją znaleźć za mniej niż 1000 złotych

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do...
2
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Wyposażone w soczewkę fresnela lampy Godox F7-120 i panele Godox P120 oraz P200 to nowe lampy LED skierowane do zastosowań transmisyjnych.
5
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell prezentuje kolejne praktyczne akcesorium dla fotografów. Newell LCD-PB-SD to ładowarka pełniąca również rolę czytnika kart SD, a...
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)