Ilford stworzył nową linię "Prestige"

Autor: Michal Grzegorczyk

13 Styczeń 2012
Artykuł na: 4-5 minut
Linia podłoży dotychczas znana jako Ilford Galerie zmienia nazwę na Ilford Galerie Prestige i przyjmuje system oznaczeń gwiazdkami dla szybkiej klasyfikacji.

Ilford stworzył nową linię papieów Galerie Prestige i przyjął system oznaczeń gwiazdkami dla szybkiej klasyfikacji. Więcej informacji o wprowadzonych zmianach można znaleźć w informacji prasowej:

ILFORD redefiniuje swoją linię podłoży GALERIE; tworzy nową linię PRESTIGE spełniającą wysokie standardy wyznaczane przez zawodowych fotografów

Linia podłoży dotychczas znana jako ILFORD GALERIE zmienia nazwę na ILFORD GALERIE Prestige i przyjmuje system oznaczeń gwiazdkami dla szybkiej klasyfikacji, niezmiennie utrzymując te same wysokie standardy jakości i trwałości.

Avon, CT i Marly, Szwajcaria -
11 stycznia 2012 - ILFORD (http://www.ilford.com), wiodący producent wysokiej jakości profesjonalnych mediów do drukarek atramentowych oraz kolorowych procesów fotograficznych, ogłosił dziś rebranding popularnej linii podłoży fotograficznych do druku atramentowego ILFORD GALERIE na ILFORD GALERIE Prestige (5*). Zmiany obejmują szatę graficzną i formę opakowań, nie zmienia się jednak ich zawartość - wewnątrz pozostają te same wysokiej jakości papiery do drukarek atramentowych umożliwiające tworzenie zapierających dech w piersiach odbitek o najwyższej trwałości, którym zaufało wielu profesjonalnych fotografów na całym świecie.

Ewolucja linii do GALERIE Prestige (5*) to zapowiedź nowych podłoży, które mają być wprowadzone w 2012 roku, mających być mistrzowskim połączeniem nowoczesnej technologii atramentowej z twórczym potencjałem tradycyjnych podłoży artystycznych. Podłoża te uzupełnią dotychczasową linię już istniejących, najlepszych w swojej klasie mediów dedykowanych dla profesjonalnych fotografów i kreatywnych artystów. Ponadto, linia GALERIE będzie od teraz oznaczana według systemu gwiazdek, co umożliwi profesjonalistom i konsumentom szybkie rozpoznanie, które podłoże najlepiej odpowiada ich potrzebom.

GALERIE Prestige (5*) jest przeznaczony dla profesjonalnych fotografów i zawodowych grafików, którzy wymagają wysokiej precyzji i dokładności. Specjalistyczne powłoki zapewniają doskonałe zdjęcia i powtarzalne wyniki, możliwe do uzyskania przy użyciu szerokiej gamy drukarek. Nowa linia obejmuje podłoża Gold Fibre Silk, Smooth Pearl i Gloss Smooth, które niedawno zostały wysoko ocenione w kategorii trwałości wydruku przez laboratorium Wilhelm Imaging Research, Inc. - światowego lidera niezależnych badań trwałościowych. W linii znajdują się również podłoża Smooth Fine Art i Smooth Lustre Duo.

"ILFORD ma wieloletnią tradycję dostarczania na rynek mediów zapewniających doskonałe zdjęcia w każdym stylu, od tradycyjnych portretów do współczesnych, mocno nasyconych kolorowych zdjęć komercyjnych", mówi Jane Dixon, Dyrektor ds. Globalnego Marketingu ILFORD. "Dzięki wprowadzeniu linii ILFORD GALERIE Prestige, zarówno profesjonaliści jak i pasjonaci fotografii mogą być pewni, że podłoża, które wybiorą, umożliwią im uzyskanie wydruków jakich pragną. Ponadto, zaawansowane powłoki na wszystkich podłożach ILFORD i nieustanny rozwój technologii przez zespół badawczo rozwojowy, gwarantują, że wszystkie media ILFORD nadal będą kompatybilne z szeroką gamą drukarek obecnie dostępnych na rynku oraz tych, które mają trafić na rynek w przyszłości.

By zagwarantować najwyższą jakość odwzorowania barw odbitki otrzymanej z każdego arkusza papieru ILFORD GALERIE Prestige oraz innych linii, ILFORD udostępnia szczegółowe instrukcje korzystania z profili ICC, dostępne są na stronie internetowej www.ilford.com. Dostępny w sekcji pobierania profili plik ReadMe zawiera intuicyjne instrukcje korzystania z profili ICC krok po kroku. Starannie dobrane ustawienia drukarki, przygotowane przez techników działu badań i rozwoju ILFORD, gwarantują optymalne rezultaty wydruków dla wszystkich podłoży linii GALERIE Prestige.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony PDT-FP1 - Portable Data Transmitter do szybkiego przesyłania zdjęć i filmów z aparatów i kamer Sony E
Sony PDT-FP1 - Portable Data Transmitter do szybkiego przesyłania zdjęć i filmów z aparatów i...
Sony wprowadza urządzenie, które może okazać się zbawieniem w pracy fotoreporterów, dziennikarzy wideo i fotografów sportowych. Nadajnik PDT-FP1 pozwoli łatwo selekcjonować i wysyłać...
5
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Vanguard zapowiedział „najbardziej stabilny w historii firmy” statyw dla filmowców - wyposażony w system szybkiego zwalniania aparatu, wygodną platformę poziomującą i udźwig do 25 kg. Premiera...
11
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Canon wprowadza nową, ulepszoną serię 3 wielkoformatowych drukarek ImagePROGRAF PRO. Nowe modele maja być wygodniejsze w obsłudze i oferować większą produktywność. Współpracują też z...
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)