Ilford Galerie Limited Edition Pack

Ilford przygotował zestaw czterech papierów Galerie (w każdym opakowaniu po dziesięć arkuszy) umożliwiający przetestowanie każdego z nich bez kupowania standardowych opakowań.

{ITL|Ilford Galerie Limited Edition Pack to zestaw czetrech papierów Galerie. Zestaw składa się z 10 arkuszy A4 każdego z czterech podłoży Ilford Galerie (łącznie 40 arkuszy):
  • Gold Fibre Silk
  • Smooth Pearl
  • Smooth Gloss
  • Smooth Lustre Duo
Nabywca dostaje możliwość przetestowania każdego z nich bez potrzeby kupowania pełnych 25, 50 czy 100 arkuszowych standardowych opakowań. Zestaw można kupić w sklepach partnerów handlowych ILFORD lub na stronie www.sklep.medikon.pl, gdzie kosztuje 144 złote. Adresy sklepów partnerskich dostępne są na stronie: druk.medikon.pl/pl/dystrybutorzy.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13