SanDisk Memory Vault

SanDisk stworzył nową linię produktów służących do długotrwałego przechowywania zdjęć. Producent deklaruje, że na pamięciach Memory Vault użytkownicy mogą bezpiecznie trzymać swoje zbiory nawet przez 100 lat.

Memory Vault to rodzaj pamięci, którą SanDisk zaprojektował do długotrwałego przechowywania danych. Firma deklaruje, że zdjęcia będą na nich bezpiecznie nawet przez 100 lat. Niestety, sporym ograniczeniem będzie pojemność. Na początku urządzenia będą dostępne w wersji 8 i 16-gigabajtowej. Pierwsza będzie kosztować 50 dolarów, druga 90 dolarów.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0