Fomei Panther 600 MINI i Panther PRO 1500

Firma Fomei zaprezentowała dwa nowe urządzenia: niewielki generator Panther 600 MINI i przenośny zasilacz akumulatorowy Panther PRO 1500. Obydwa produkty są objęte 5-letnią gwarancją.

Firma Fomei zaprezentowała dwa nowe rozwiązania do fotografii studyjnej. Pierwsze to generator Panther 600 MINI. Producent postawił sobie za cel wysoką powtarzalność mocy błysku, temperatury barwowej, ale też zmniejszenie wymiarów urządzenia. Generator mierzy zaledwie 6,5 x 25,5 centymetrów. Oferuje moc 600 Ws, regulowaną w 9 krokach w zakresie 150 - 600 Ws oraz czas ładowania wynoszący 2 - 2,5 sekundy. Cały zestaw mieści się w niewielkiej walizce. Zestaw poza generatorem i głowicą błyskową zawiera komplet przewodów, torbę na generator, oraz system radiowego wyzwalania błysku.


Drugie z urządzeń to przenośny zasilacz akumulatorowy Panther PRO 1500. Może służyć do zasilania studyjnych lamp błyskowych do mocy 5000 Ws, ale również urządzeń takich jak laptop, ładowarka telefonu, lodówka turystyczna do maksymalnej mocy 750W.


Obydwa urządzenia są objęte 5-letnią gwarancją.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8