Rusza konkurs Hasselblad Master Awards 2010

Zaledwie miesiąc temu pisaliśmy o wynikach konkursu Hasselblad Masters Award 2009, a już rusza jego kolejna edycja. Organizatorzy zapraszają fotografów do przesyłania swoich prac w dziesiątej edycji konkursu. W tym roku doszła nowa kategoria - "Dzika przyroda". Ostateczny termin nadsyłania prac mija 31 grudnia 2010 roku.
Hasselblad informuje o starcie kolejnej edycji konkursu Hasselblad Master Awards. Zdjęcia oceniane będą pod kątem kreatywności, kompozycji, pomysłowości i walorów technicznych. Fotografowie mogą zgłaszać do pięciu fotografii w jedenastu kategoriach. W każdej z nich zostanie wybrany jeden Mistrz. Na każdego z nich czeka dyplom, prezentacja swojej twórczości na stronie Hasselblada oraz możliwość pracy z aparatem H4D.

Nadesłane fotografie muszą być wykonane przez profesjonalnych fotografów za pomocą średnioformatowego lub wielkoformatowego aparatu. Wyjątkiem jest kategoria "up-and-coming", gdzie dopuszcza się również format małoobrazkowy. Organizatorzy czekają na prace do końca roku 2010.

Szczegóły na stronie: www.hasselblad.com.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Spotkanie z Batroszem Janiczkiem w ramach WroFoto to okazja, by przenieść się w czasie i przestrzeni
17 Gru 2018
Kolejnym gościem spotkań WroFoto będzie Bartosz Janiczek - fotograf dokumentujący rekonstrukcje historyczne. Już jutro będzie można „wsiąść w wehikuł czasu i przenieść się w czasie i przestrzeni do okresu wczesnego średniowiecza“. Start o 18:00.
0
Nowości Lowepro na polskim rynku - 6 nowych plecaków i pokrowce na akcesoria
14 Gru 2018
Lowepro wprowadza na rynek nowe generacje lubianych plecaków ProTactic i Whistler. Ponadto nowe modele Freeline i Powder, a także etui na filtry i karty.
0
Konsola Loupedeck+ teraz także ze wsparciem dla Photoshopa. Pobierz najnowsze oprogramowanie
14 Gru 2018
Producent konsoli Loupedeck udostępnił aktualizację oprogramowania, która pozwala na korzystanie z funkcji urządzenia także w programie Photoshop.
0
Warsztaty Creative Masterclass - zapisy tylko do poniedziałku
14 Gru 2018
Creative Masterclass to wyjątkowe warsztaty oświetleniowe, prowadzone przez Emila Bilińskiego i Piotra Wernera. 19 grudnia w Krakowie zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować z oświetleniem na planie zdjęciowym.
0