Rusza konkurs Hasselblad Master Awards 2010

Zaledwie miesiąc temu pisaliśmy o wynikach konkursu Hasselblad Masters Award 2009, a już rusza jego kolejna edycja. Organizatorzy zapraszają fotografów do przesyłania swoich prac w dziesiątej edycji konkursu. W tym roku doszła nowa kategoria - "Dzika przyroda". Ostateczny termin nadsyłania prac mija 31 grudnia 2010 roku.
Hasselblad informuje o starcie kolejnej edycji konkursu Hasselblad Master Awards. Zdjęcia oceniane będą pod kątem kreatywności, kompozycji, pomysłowości i walorów technicznych. Fotografowie mogą zgłaszać do pięciu fotografii w jedenastu kategoriach. W każdej z nich zostanie wybrany jeden Mistrz. Na każdego z nich czeka dyplom, prezentacja swojej twórczości na stronie Hasselblada oraz możliwość pracy z aparatem H4D.

Nadesłane fotografie muszą być wykonane przez profesjonalnych fotografów za pomocą średnioformatowego lub wielkoformatowego aparatu. Wyjątkiem jest kategoria "up-and-coming", gdzie dopuszcza się również format małoobrazkowy. Organizatorzy czekają na prace do końca roku 2010.

Szczegóły na stronie: www.hasselblad.com.
Komentarze
Polecane artykuły
Nadchodzi Photo Mechanic 6. Program do katalogowania zdjęć ma być jeszcze szybszy i wydajniejszy
19 Mar 2019
Nowy i bardziej intuicyjny interfejs, a także zwiększona wydajność i stabilność - to tylko niektóre z usprawnień, jakie mamy otrzymać w nadchodzącym Photo Mechanic 6. Premiera programu już 25 marca.
0
11. edycja spotkań „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“ rusza już 25 marca
19 Mar 2019
Nadchodzi kolejna odsłona „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“. W ramach 11. edycji odbędzie się siedem spotkań, których gośćmi będą: Tomasz Lazar, Wojtek Wieteska, Justyna Mielnikiewicz, Anna Brzezińska, Todd Hido, Michał Szlaga i Erik Kessels.
0
LEE100 - nowy system filtrów prostokątnych
18 Mar 2019
Po 25 latach, znany producent filtrów i akcesoriów odświeża znany i lubiany system filtrów prostokątnych. Uchwyt Lee 100 wprowadza szereg nowych funkcji i udogodnień.
0
Thingyfy Pinhole Pro X - pierwszy otworkowy zoom na świecie
18 Mar 2019
Podczas największych brytyjskich targów fotograficznych The Photography Show 2019, firma Thingyfy pokazała kolejny oryginalny “obiektyw” otworkowy. Co ciekawe, tym razem konstrukcja umożliwi nam regulację ogniskowej.
3