Dobiega końca konkurs "Herbata wokół nas"

Jeszcze przez cztery dni, do 15 października można przesyłać swoje prace na konkurs "Herbata wokół nas". Zapraszamy do udziału wszystkich fotografujących.
Przypominamy, że 15 października upływa termin zgłaszania swoich prac na konkurs fotograficzny "Herbata wokół nas". Konkurs to propozycja dla miłośników herbaty, fotografii i dla wszystkich poszukiwaczy przygód.

Organizatorem konkursu jest marka Dilmah. Konkurs organizowany jest w ramach październikowego festiwalu Dni Herbaty.

Więcej informacji o konkursie w naszym artykule oraz na stronie: www.dniherbaty.pl/konkurs
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
W jakiej kondycji jest współczesny fotoreportaż? Dowiedz się na spotkaniu z Justyną Mielnikiewicz w Zachęcie
23 Kwi 2019
Jak dziś opowiadać o świecie? Czy dokumentalista ma prawo do stylizacji? I czy w ogóle możemy obecnie mówić o jakichś regułach? Już w środę, 24 kwietnia w warszawskiej Zachęcie Justyna Mielnikiewicz opowie o współczesnym fotoreportażu.
0
Nikon Coolpix W150 - nowa odsłona niedrogiego wodoodpornego kompaktu
23 Kwi 2019
Producent zaprezentował najnowszy model z budżetowej linii podwodnych kompaktów. W kwestii specyfikacji niestety bez zmian, otrzymujemy za to funkcję mającą ułatwić fotografowanie dzieciom oraz kilka usprawnień programowych.
0
Porozmawiaj z Danutą Kowalik-Dura o roli kuratora w fotografii
23 Kwi 2019
Już dziś kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o…“. Tym razem Danuta Kowalik-Dura opowie o kulisach swojej pracy i roli jaką w fotografii odgrywa kurator. Start o 18:30 w Galerii Katowice.
0
RawTherapee 5.6 - darmowe oprogramowanie do edycji zdjęć jeszcze mocniejsze
23 Kwi 2019
RawTherapee właśnie doczekało się kolejnej aktualizacji. Wersja 5.6 wprowadza między innymi poprawę wydajności i działania programu, funkcje Pseudo-HiDPI oraz Unclipped, a także możliwość zapisania w nowej zakładce swoich ulubionych ustawień.
1