Wystawa "Herbata w obiektywie" w warsawskim Traffic Club'ie

0
Marcin Grabowiecki
12 Październik 2009
Artykuł na: 4-5 minut
Do 21 października w warszawskim Traffic Club'ie można oglądać wystawę zdjęć z Cejlonu Adama Golca, Izabeli Urbaniak i Katarzyny Sagatowskiej. To propozycja dla miłośników herbaty, orientu, pięknych krajobrazów i fotografii.
Zbieraczka herbaty, fot. Adam Golec

"Herbata w obiektywie" - taki tytuł nosi wystawa fotografii czynna do 21 października w warszawskim Traffic Clubie przy ulicy Brackiej. Wystawę zorganizowała cejlońska marka herbaty Dilmah.

Zdjęcia trójki znanych fotografików prezentowane są w ramach ogólnopolskiego projektu "Dni Herbaty". Fotografie Adama Golca oraz Izabeli Urbaniak i Katarzyny Sagatowskiej (laureatek konkursu fotograficznego Dilmah) ukazują różne oblicza Cejlonu - plantacje herbaty i herbaciane zbieraczki przy pracy, słonie, a także codzienność mieszkańców tej pięknej, ale wciąż biednej wyspy.

Każdy z fotografików uchwycił Rajską Wyspę Sri Lankę w innej, osobistej perspektywie - zwiedź wystawę i przekonaj się, jak różne oblicza ma Cejlon, wiecznie zielona kraina herbaty. Ta wystawa to coś więcej niż tylko pięćdziesiąt pięknych zdjęć trójki znakomitych fotografików; to nie tylko szansa wyprawy na malowniczy i pełen niespodzianek Cejlon. Ta wystawa pokazuje, jak różnie każdy z nas patrzy na świat dookoła, jak różne rzeczy zwracają naszą uwagę i w jak niepowtarzalny sposób je uwieczniamy.

Więcej szczegółów na stronie:www.dniherbaty.pl.

Herbata w obiektywie
Termin: do 21.10

Traffic Club,
ul. Bracka 25
Warszawa

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Pejzaż postindustrialny, czyli życie w cieniu hałd
Pejzaż postindustrialny, czyli życie w cieniu hałd
Galeria Miejska BWA zaprasza na zbiorową wystawę polskich fotografów, którzy wzięli na warsztat tematy terenów poprzemysłowych i relacji człowieka do miejsca. Zdjęcia...
38
0
Historia pewnego projektu, czyli spotkanie z Karolem Tomaszewskim w ramach Fomei LIVE!
Historia pewnego projektu, czyli spotkanie z Karolem Tomaszewskim w ramach Fomei LIVE!
Już 27 maja będziecie mogli posłuchać o kulisach powstawania „neonowych” zdjęć fotografa, producenta oraz dyrektora kreatywnego warszawskiego studia Vidoq.
126
0
Wydarzenia towarzyszące tegorocznemu Miesiącowi Fotografii w Krakowie
Wydarzenia towarzyszące tegorocznemu Miesiącowi Fotografii w Krakowie
Dziś o 20:00 na fanpage’u MFK oficjalnie startuje tegoroczna odsłona festiwalu. Oto przegląd najbliższych wydarzeń, w których będziecie mogli uczestniczyć bez...
3
0
Powiązane artykuły