Wystawa "Herbata w obiektywie" w warsawskim Traffic Club'ie

Do 21 października w warszawskim Traffic Club'ie można oglądać wystawę zdjęć z Cejlonu Adama Golca, Izabeli Urbaniak i Katarzyny Sagatowskiej. To propozycja dla miłośników herbaty, orientu, pięknych krajobrazów i fotografii.
Zbieraczka herbaty, fot. Adam Golec
"Herbata w obiektywie" - taki tytuł nosi wystawa fotografii czynna do 21 października w warszawskim Traffic Clubie przy ulicy Brackiej. Wystawę zorganizowała cejlońska marka herbaty Dilmah.

Zdjęcia trójki znanych fotografików prezentowane są w ramach ogólnopolskiego projektu "Dni Herbaty". Fotografie Adama Golca oraz Izabeli Urbaniak i Katarzyny Sagatowskiej (laureatek konkursu fotograficznego Dilmah) ukazują różne oblicza Cejlonu - plantacje herbaty i herbaciane zbieraczki przy pracy, słonie, a także codzienność mieszkańców tej pięknej, ale wciąż biednej wyspy.

Każdy z fotografików uchwycił Rajską Wyspę Sri Lankę w innej, osobistej perspektywie - zwiedź wystawę i przekonaj się, jak różne oblicza ma Cejlon, wiecznie zielona kraina herbaty. Ta wystawa to coś więcej niż tylko pięćdziesiąt pięknych zdjęć trójki znakomitych fotografików; to nie tylko szansa wyprawy na malowniczy i pełen niespodzianek Cejlon. Ta wystawa pokazuje, jak różnie każdy z nas patrzy na świat dookoła, jak różne rzeczy zwracają naszą uwagę i w jak niepowtarzalny sposób je uwieczniamy.


Więcej szczegółów na stronie:www.dniherbaty.pl.

Herbata w obiektywie
Termin: do 21.10

Traffic Club,
ul. Bracka 25
Warszawa


Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8