Najciekawsze zdjęcia ptaków z Bird Photographer of the Year 2021

Organizatorzy konkursu BPOTY udostępniają galerię zdjęć finałowych z ostatniej edycji wydarzenia. Zobaczcie najciekawsze zdjęcia ptaków ostatniego roku.

Autor: Maciej Luśtyk

13 Kwiecień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

W tym roku konkurs BPOTY przyciągnął ponad 20 tys. zgłoszeń z 73 krajów świata. Jak twierdzi organizator „poziom zgłaszanych prac był w tym roku wyjątkowo wysoki”, co z pewnością przysporzy jury kłopotów w wyborze głównego zwycięzcy, który może liczyć na nagrodę pieniężną  w wysokości 5 tys. euro.

Zanim jeszcze jury zasiądzie do ostatecznej selekcji, organizatorzy prezentują najciekawsze zgłoszenia, które podbiły dotychczas serca jurorów. Choć to jeszcze nie oficjalne wyniki (te poznamy dopiero w sierpniu), jurorzy Bird Photographer of the Year 2021 udostępnioną galerię możemy traktować jako przedsmak tego, co nas czeka. Jak sami piszą, nie jest to jeszcze pełna galeria zdjęć zakwalifikowanych  do finału, a jedynie pokaz najciekawszych zgłoszeń.

BPOTY 2021 - wybrane zdjęcia finalistów

Zobacz wszystkie zdjęcia (31)

Więcej informacji na temat konkursu i zdjęć nagrodzonych w jego wcześniejszych edycjach znajdziecie na stronie birdpoty.com.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Czego poszukuje dziś fotografia artystyczna? Poznajcie finalistów Fotofestiwal Open Call 2022
Czego poszukuje dziś fotografia artystyczna? Poznajcie finalistów Fotofestiwal Open Call 2022
Poznaliśmy nazwiska i projekty fotografów, których prace zobaczymy w sekcji otwartej tegorocznego Fotofestiwalu. Oto mały przedsmak tego, co będzie można ujrzeć na...
7
Żydowskie rytuały w artystycznym ujęciu Hannah Altman
Żydowskie rytuały w artystycznym ujęciu Hannah Altman
Zainspirowana rzeczami pozostawionymi przez jej babcię, Hannah Altman poprzez fotografię odkrywa elementy i rytuały kultury żydowskiej.
27
Nature Photographer of the Year 2021 - najlepsze zdjęcia natury minionego roku
Nature Photographer of the Year 2021 - najlepsze zdjęcia natury minionego roku
Za nami 6. edycja konkursu Nature Photographer of the Year. Oto najlepsze zdjęcia, wybrane spośród ponad 20 tys. zgłoszeń. Kolejny rok z rzędu wśród wyróżnionych...
20
Powiązane artykuły