Konkurs PUOT EXPO 2013

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego, na który pomysł zrodził się w Polanicy-Zdroju. PUOT EXPO jest rozwinięciem Ogólnopolskiego Konkursu na Fotoreportaż - Galeria na Puocie. Termin nadsyłania cykli fotograficznych mija 31 maja 2013. Na zwycięzcę czeka 2 tysiące złotych.


PUOT EXPO jest rozwinięciem wydarzenia, które odbyło się już trzykrotnie, czyli Ogólnopolskiego Konkursu na Fotoreportaż - Galeria na Puocie.

W tym roku, wraz ze zmianą wizerunku, zmieni się także formuła konkursu:;
są dwie kategorie konkursu: - cykle o dowolnej tematyce - finałowe prace będą prezentowane w Galerii PUOT w Parku Zdrojowym;
kategoria Polanica-Zdrój i okolice - cykle wykonane na terenie Polanicy-Zdroju i okolic - cykl prezentowany w Villi Polanica]]Na zwycięzcę GRAND PRIX PUOT EXPO czeka nagroda - 2 tysiące złotych! Ponadto każdy finalista otrzyma darmowy pobyt podczas otwarcia PUOT EXPO 2013 w Villi Polanica oraz pasek do aparatów fotograficznych ideaPIX.

Wyborem finałowych prac oraz GRAND PRIX zajmie się jury złożone z czołowych polskich fotoreporterów: Kuby Kamińskiego, członków agencji NAPO Images, czyli Ewę Meissner, Monikę Szewczyk, Filipa Ćwika, Adama Lacha, Piotra Małeckiego i Macieja Jeziorka, oraz fotoedytora  - Marka Kowalczyka.

Termin nadsyłania prac mija 31 maja 2013 o godz. 20:00.

8 czerwca 2013 r. o godzinie 18:00 w Galerii PUOT mieszczącej się w Parku Zdrojowym Polanicy-Zdroju zostanie uroczyście otwarta tegoroczna edycja PUOT EXPO przy udziale członków Jury. Po otwarciu wystawy głównej goście zaproszeni będą do Villi Polanica, gdzie zaprezentowany zostanie zwycięski cykl w kategorii Polanica-Zdrój i okolice. O godzinie 20:00 w Villi Polanica odbędzie się prelekcja członków NAPO Images na temat fotoreportażu. Wystawa potrwa do 7 września 2013 r.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz zgłoszenia na stronie: www.puot.pl.
Komentarze
Polecane artykuły
Fotograf na liście 25 najgorszych zawodów
23 Kwi 2019
Bycie fotografem brzmi jak praca marzeń? Nad tą decyzją warto się dobrze zastanowić. Zawód ten trafił niedawno na listę najgorszych zawodów w Ameryce. Dlaczego?
1
Nowości Feiyu Tech - profesjonalny gimbal AK4500, kamera sportowa Ricca, programowalna głowica i więcej
23 Kwi 2019
Chiński producent rozszerza ofertę swoich akcesoriów i próbuje dokonać ekspansji na inne segmenty. Wśród akcesoriów, które niebawem trafią na rynek po raz pierwszy pojawia się kamera sportowa, a gimbale celują w zaawansowanych filmowców.
0
W jakiej kondycji jest współczesny fotoreportaż? Dowiedz się na spotkaniu z Justyną Mielnikiewicz w Zachęcie
23 Kwi 2019
Jak dziś opowiadać o świecie? Czy dokumentalista ma prawo do stylizacji? I czy w ogóle możemy obecnie mówić o jakichś regułach? Już w środę, 24 kwietnia w warszawskiej Zachęcie Justyna Mielnikiewicz opowie o współczesnym fotoreportażu.
0
Nikon Coolpix W150 - nowa odsłona niedrogiego wodoodpornego kompaktu
23 Kwi 2019
Producent zaprezentował najnowszy model z budżetowej linii podwodnych kompaktów. W kwestii specyfikacji niestety bez zmian, otrzymujemy za to funkcję mającą ułatwić fotografowanie dzieciom oraz kilka usprawnień programowych.
0