Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Konkurs "Sęk w interpretacji"

Małopolski Instytut Kultury oraz marka Leica zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym "Sęk w interpretacji". Zdjęcie wykonane drewnianym zabytkom Małopolski, należy przesyłać do 3 czerwca. Na zwycięzcę czeka aparat Leica V-Lux 3. Konkurs odbywa się w ramach Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego.
0

Autor: Marcin Grabowiecki

28 Maj 2012
Artykuł na: 2-3 minuty

Architektura drewniana, jej detale oraz faktura materiału często są inspiracją dla pasjonatów fotografii. Dlatego Małopolski Instytut Kultury, wspólnie z kultową marką Leica, organizuje konkurs mający na celu przyjrzenie się budownictwu drewnianemu w szerokim, niestandardowym ujęciu.

Zachęcamy do interpretowania detali architektonicznych, zaprezentowania ich indywidualnego lub uniwersalnego znaczenia i funkcji. Można to zrobić, koncentrując się na detalu, fakturze surowca czy wyjątkowym zdobnictwie lub też zaproponować swój sposób podejścia do tematu konkursu, którym jest "Sęk w interpretacji".

Zdjęcie wykonane drewnianym zabytkom Małopolski, należy przesyłać do 3 czerwca na adres konkurs@mik.krakow.pl.

Do finału przechodzą zdjęcia, które otrzymają największą ilość głosów internautów w głosowaniu na stronie konkurs.dnidziedzictwa.pl.

Sam finał, który odbędzie się w Leica Store w Krakowie, będzie miał wyjątkową formułę: jury opiniuje, ale to zgromadzona publiczność decyduje o tym, które zdjęcie jest najlepsze.

Szczegóły konkursu na www.facebook.com/mik.krk i stronie wydarzenia www.dnidziedzictwa.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - zobacz najlepsze fotoreportaże roku
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - zobacz najlepsze fotoreportaże roku
Właśnie poznaliśmy wyniki konkursu im. Krzysztofa Millera „Odwaga patrzenia”. Główną nagrodę zdobywa projekt z jednej strony aktualny, a z drugiej uniwersalny, ale...
49
2
„Cicha mantra" - fotograficzna opowieść Jakuba Śliwy o Małym Tybecie
„Cicha mantra" - fotograficzna opowieść Jakuba Śliwy o Małym Tybecie
Niegdyś jeden z najbardziej odosobnionych ośrodków buddyzmu tybetańskiego, dziś jest sezonową atrakcją turystyczną. O regionie Ladakhu opowiada Jakub Śliwa w książce „Cicha mantra"
16
0
ND Awards 2020 - Polacy na podium
ND Awards 2020 - Polacy na podium
Za nami kolejna edycja konkursu Neutral Density Photography Awards. Główną nagrodę zdobywa Natalie Lennard ze swoją naturalistyczną serią dotyczącą macierzyństwa. Na...
114
1