"Digiscoping w fotografii krajobrazowej i dokumentacyjnej" - konkurs

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zastosowaniem digiscopingu w fotografii krajobrazowej i dokumentacyjnej do zgłaszania się do naszego konkursu. Na zwycięzcę czeka możliwość przetestowania zestawu składającego się z lustrzanki Nikon D90, adaptera FSA-L2 oraz lunety Nikon Fieldscope EDG 85.

W ostatnim odcinku cyklu o digiscopingu Marcin Górko {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=12345;opisywał zastosowanie tej techniki w fotografii krajobrazowej i dokumentacyjnej. Zgodnie z zapowiedziami, teraz kolej na Was. Każdy kto ma ochotę sprawdzić i opisać na łamach fotopolis jak sprawuje się zestaw składający się z lustrzanki Nikon D90, adaptera FSA-L2 oraz lunety Nikon Fieldscope EDG 85 może wziąć udział w naszym konkursie. W tym celu należy wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie i odpowiedzieć na tradycyjne pytanie "Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?". Na zgłoszenia czekamy do piątku, 25 marca. W poniedziałek 28 marca ogłosimy kto będzie testował aparat z lunetą. Zapraszamy!]


słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ PD2700U - niedrogi 27-calowy monitor 4K HDR ze 100-procentowym pokryciem sRGB
25 Wrz 2018
#Photokina 2018 BenQ zaprezentował nowy monitor, który spełnić ma oczekiwania grafików, projektantów i fotografów. Otrzymujemy m.in. ekran 4K HDR, 100-procentowe pokrycie gamutów sRGB i Rec. 709 i specjalny tryb Darkroom, który dostosowuje jasność i kontrast tak, by ułatwić prace przy precyzyjnej obróbce zdjęć.
0
Ricoh GR III - nowa matryca, stabilizacja, szybki AF i dotykowy ekran. Premiera w 2019 roku
25 Wrz 2018
#Photokina 2018 Ricoh zapowiedział dziś długo oczekiwaną aktualizację dla kultowej w niektórych kręgach serii GR. Trzecia generacja kompaktu APS-C wyposażona została m.in. w 24-milionową matrycę z systemem stabilizacji i pikselami detekcji fazy.
0
CineStill °Cs TCS-1000 wymiesza chemię i zapewni jej odpowiednią temperaturę podczas wywoływania filmów
24 Wrz 2018
Wywoływanie filmów w domu to duża oszczędność i możliwość wpływu na to, jak będzie prezentował się negatyw. Problemem może być utrzymanie odpowiedniej temperatury odczynników. Z odsieczą przychodzi nowe urządzenie firmy CineStill.
0
Venus Optics pokaże na Photokinie 12 nowych szkieł Laowa - od rybiego oka, przez szerokokątny zoom aż po obiektywy filmowe
24 Wrz 2018
Venus Optics w krótkim czasie wybił się na jednego z najprężniej działających producentów manualnej optyki. Na targach Photokina zobaczymy aż 7 nowych pozycji i 5 kolejnych wariantów znanych konstrukcji, w tym modele przeznaczone dla filmowców.
0