"Digiscoping w fotografii krajobrazowej i dokumentacyjnej" - konkurs

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zastosowaniem digiscopingu w fotografii krajobrazowej i dokumentacyjnej do zgłaszania się do naszego konkursu. Na zwycięzcę czeka możliwość przetestowania zestawu składającego się z lustrzanki Nikon D90, adaptera FSA-L2 oraz lunety Nikon Fieldscope EDG 85.

W ostatnim odcinku cyklu o digiscopingu Marcin Górko {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=12345;opisywał zastosowanie tej techniki w fotografii krajobrazowej i dokumentacyjnej. Zgodnie z zapowiedziami, teraz kolej na Was. Każdy kto ma ochotę sprawdzić i opisać na łamach fotopolis jak sprawuje się zestaw składający się z lustrzanki Nikon D90, adaptera FSA-L2 oraz lunety Nikon Fieldscope EDG 85 może wziąć udział w naszym konkursie. W tym celu należy wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie i odpowiedzieć na tradycyjne pytanie "Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?". Na zgłoszenia czekamy do piątku, 25 marca. W poniedziałek 28 marca ogłosimy kto będzie testował aparat z lunetą. Zapraszamy!]


słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
E-oko.pl - sklep fotograficzny inny niż wszystkie
13 Gru 2018
Sprzęt fotograficzny to ogromny wydatek. Przed zakupem warto więc zasięgnąć rady i dobrze przemyśleć swoją decyzję. Tylko czy w zwykłym sklepie jest na to miejsce i czas? Jeśli fotografia to dla Was coś więcej, zajrzyjcie na Puławską, gdzie pasjonaci ze sklepu E-Oko przywitają was kawą i profesjonalnym doradztwem.
0
Seria zinów o Polsce wydawnictwa PIX.HOUSE już dostępna w sprzedaży
13 Gru 2018
„Fragmenty” Macieja Jeziorka, „Odwrót” Tomasza Liboski i „North America” Krzyśka Orłowskiego to seria trzech fotograficznych zinów i trzy odmienne spojrzenia.
0
To nie koniec Meyer Optik Görlitz. Firma trafia pod nowe skrzydła
13 Gru 2018
W październiku informowaliśmy Was o problemach finansowych firmy Net SE, która stała za Meyer Optik Görlitz. Teraz jednak jest szansa, że jeszcze zobaczymy obiektywy z logiem tego producenta. Bowiem pomocną dłoń wyciągnęło OPC Optics, które zakupiło prawa do wszelkich znaków handlowych.
0
Spotkanie z Batroszem Janiczkiem w ramach WroFoto to okazja, by przenieść się w czasie i przestrzeni
13 Gru 2018
Kolejnym gościem spotkań WroFoto będzie Bartosz Janiczek - fotograf dokumentujący rekonstrukcje historyczne. Już w najbliższy wtorek będzie można „wsiąść w wehikuł czasu i przenieść się w czasie i przestrzeni do okresu wczesnego średniowiecza“. Start o 18:00.
0