"Digiscoping w fotografii krajobrazowej i dokumentacyjnej" - konkurs

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zastosowaniem digiscopingu w fotografii krajobrazowej i dokumentacyjnej do zgłaszania się do naszego konkursu. Na zwycięzcę czeka możliwość przetestowania zestawu składającego się z lustrzanki Nikon D90, adaptera FSA-L2 oraz lunety Nikon Fieldscope EDG 85.

W ostatnim odcinku cyklu o digiscopingu Marcin Górko {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=12345;opisywał zastosowanie tej techniki w fotografii krajobrazowej i dokumentacyjnej. Zgodnie z zapowiedziami, teraz kolej na Was. Każdy kto ma ochotę sprawdzić i opisać na łamach fotopolis jak sprawuje się zestaw składający się z lustrzanki Nikon D90, adaptera FSA-L2 oraz lunety Nikon Fieldscope EDG 85 może wziąć udział w naszym konkursie. W tym celu należy wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie i odpowiedzieć na tradycyjne pytanie "Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?". Na zgłoszenia czekamy do piątku, 25 marca. W poniedziałek 28 marca ogłosimy kto będzie testował aparat z lunetą. Zapraszamy!]


słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Nadchodzi Photo Mechanic 6. Program do katalogowania zdjęć ma być jeszcze szybszy i wydajniejszy
19 Mar 2019
Nowy i bardziej intuicyjny interfejs, a także zwiększona wydajność i stabilność - to tylko niektóre z usprawnień, jakie mamy otrzymać w nadchodzącym Photo Mechanic 6. Premiera programu już 25 marca.
0
11. edycja spotkań „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“ rusza już 25 marca
19 Mar 2019
Nadchodzi kolejna odsłona „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“. W ramach 11. edycji odbędzie się siedem spotkań, których gośćmi będą: Tomasz Lazar, Wojtek Wieteska, Justyna Mielnikiewicz, Anna Brzezińska, Todd Hido, Michał Szlaga i Erik Kessels.
0
LEE100 - nowy system filtrów prostokątnych
18 Mar 2019
Po 25 latach, znany producent filtrów i akcesoriów odświeża znany i lubiany system filtrów prostokątnych. Uchwyt Lee 100 wprowadza szereg nowych funkcji i udogodnień.
0
Thingyfy Pinhole Pro X - pierwszy otworkowy zoom na świecie
18 Mar 2019
Podczas największych brytyjskich targów fotograficznych The Photography Show 2019, firma Thingyfy pokazała kolejny oryginalny “obiektyw” otworkowy. Co ciekawe, tym razem konstrukcja umożliwi nam regulację ogniskowej.
3