"Digiscoping w fotografii krajobrazowej i dokumentacyjnej" - konkurs

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zastosowaniem digiscopingu w fotografii krajobrazowej i dokumentacyjnej do zgłaszania się do naszego konkursu. Na zwycięzcę czeka możliwość przetestowania zestawu składającego się z lustrzanki Nikon D90, adaptera FSA-L2 oraz lunety Nikon Fieldscope EDG 85.

W ostatnim odcinku cyklu o digiscopingu Marcin Górko {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=12345;opisywał zastosowanie tej techniki w fotografii krajobrazowej i dokumentacyjnej. Zgodnie z zapowiedziami, teraz kolej na Was. Każdy kto ma ochotę sprawdzić i opisać na łamach fotopolis jak sprawuje się zestaw składający się z lustrzanki Nikon D90, adaptera FSA-L2 oraz lunety Nikon Fieldscope EDG 85 może wziąć udział w naszym konkursie. W tym celu należy wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie i odpowiedzieć na tradycyjne pytanie "Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?". Na zgłoszenia czekamy do piątku, 25 marca. W poniedziałek 28 marca ogłosimy kto będzie testował aparat z lunetą. Zapraszamy!]


słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej z Arcadiusem Mauritzem
20 Lip 2018
Firma Quadralite, przy współpracy ze sklepem Foto-tip.pl, zapraszają na bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej, które poprowadzi polski fotograf portretowy, Arcadius Mauritz.
0
Zostań bohaterem zdjęć Maćka Nabradlika
20 Lip 2018
Rozpoczął się nabór do trzeciej sesji w ramach projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 2“. Tym razem możesz stanąć przed obiektywem Maćka Nabradlika. Zgłoszenia są przyjmowane do 4 sierpnia.
0
Fujifilm Fujinon XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR - ultraszerokokątny zoom dla wymagających
20 Lip 2018
Ekwiwalent ogniskowych 12-24 mm i stała przysłona f/2.8, uszczelniona magnezowa konstrukcja i układ optyczny zapewniający nieprzeciętną jakość obrazu - to najważniejsze cechy zaprezentowanego dziś Fujinona XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR
0
Fujifilm Fujinon XF 200 mm f/2 R LM OIS WR - pierwsze profesjonalne super-telefoto w systemie Fujifilm X
20 Lip 2018
Fotografowie sportu i dzikiej przyrody mogą mieć spore powody do radości. Fujifilm właśnie zaprezentowało Fujinon XF 200 mm f/2 R LM OIS WR - profesjonalne super-telefoto, które wraz z dedykowanym konwerterem da nam ekwiwalent ogniskowej 427 mm.
1