Tworzenie albumów fotograficznych - bezpłatne warsztaty w Krakowie

Firma Kserkop zaprasza na bezpłatne warsztaty poświęcone tworzeniu albumów: od podstaw zarządzania kolorami, po praktyczne porady dotyczące przygotowania materiału w programach graficznych. Na spotkaniach zostaną też zaprezentowane albumy stworzone przez znanych fotografów ślubnych. Warsztaty odbędą się 20 kwietnia w Krakowie.

Firma Kserkop zaprasza na warsztaty połączone z pokazem albumów stworzonych przez znanych fotografów ślubnych. Oto skrócony program warsztatów:
  • prezentacja najnowszych trendów w albumach fotograficznych: między innymi oprawy akrylowe
  • prezentacja albumów uznanych fotografików ślubnych
  • podstawy zarządzania barwą: profile papierów - jak i kiedy używać
  • przykład składu albumu w programie CREATIV FOTOS
  • przykład przygotowania albumu w programie PHOTOSHOP
  • przykład projektu okładek CD/DVD BOX
  • pakiet DEMO - jak przygotować
  • rozmowy indywidualne
Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc należy się zarejestrować na {LNK|http://www.albumfotograficzny.com.pl/index.php/pl/pomoc/20;stronie organizatora. Spotkania zaczną się 20 kwietnia.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Margaret Mitchell: „Fotografia może umożliwić opowiadanie historii, które normalnie są ukryte"
16 Lip 2018
Ponad dwadzieścia lat od sfotografowania dzieci swojej siostry, Margaret Mitchell ponownie odwiedza rodzinę z aparatem. Zadaje pytania o wpływ środowiska, w jakim przyszło nam dorastać, na nasze dalsze życie. Szkocka fotografka, działającą głównie w rejonach fotografii dokumentalnej i portretowej, jest laureatką wielu krajowych i międzynarodowych nagród, w tym Sony World Photography Awards.
0
“Zacząłem fotografować, bo bałem się zapomnieć”. Projekt Johna-Davida Richardsona to uniwersalna opowieść o dorastaniu
3 Lip 2018
- Pamiętam dzień, w którym skończyłem trzynaście lat. Obudziłem się tego ranka, spodziewając się, że w jakiś sposób zmieniłem się w mężczyznę tej nocy - mówi nam amerykański fotograf, który od dwóch lat realizuje projekt o dorastaniu chłopców z pobliskiego skateparku.
0
Majestat oceanu, zdjęcia z powietrza i nieziemskie scenerie - wyniki National Geographic Travel Photographer of the Year 2018
29 Cze 2018
Jury jednego z największych konkursów fotografii podróżniczej zaprezentowało jego tegorocznych laureatów. Zobaczcie galerię zwycięskich prac z ostatniej odsłony National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
„Stambuł Story” z Panasonic Lumix G9
26 Cze 2018
Jak nowy superszybki korpus Panasonic sprawdza się w fotografii ulicznej? Zapytaliśmy o to reportażystę National Geographic Mikołaja Nowackiego.
3