Tworzenie albumów fotograficznych - bezpłatne warsztaty w Krakowie

Firma Kserkop zaprasza na bezpłatne warsztaty poświęcone tworzeniu albumów: od podstaw zarządzania kolorami, po praktyczne porady dotyczące przygotowania materiału w programach graficznych. Na spotkaniach zostaną też zaprezentowane albumy stworzone przez znanych fotografów ślubnych. Warsztaty odbędą się 20 kwietnia w Krakowie.

Firma Kserkop zaprasza na warsztaty połączone z pokazem albumów stworzonych przez znanych fotografów ślubnych. Oto skrócony program warsztatów:
  • prezentacja najnowszych trendów w albumach fotograficznych: między innymi oprawy akrylowe
  • prezentacja albumów uznanych fotografików ślubnych
  • podstawy zarządzania barwą: profile papierów - jak i kiedy używać
  • przykład składu albumu w programie CREATIV FOTOS
  • przykład przygotowania albumu w programie PHOTOSHOP
  • przykład projektu okładek CD/DVD BOX
  • pakiet DEMO - jak przygotować
  • rozmowy indywidualne
Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc należy się zarejestrować na {LNK|http://www.albumfotograficzny.com.pl/index.php/pl/pomoc/20;stronie organizatora. Spotkania zaczną się 20 kwietnia.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0
Jak samouk bez szkoły stał się jednym z najważniejszych fotografów XX wieku? Poznajcie historię Gordona Parksa
7 Lut 2019
Filmowiec, kompozytor, pisarz i jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentalistów XX wieku. Zobaczcie jak rozwijała się wyjątkowa kariera Gordona Parksa.
0
Jury konkursu Fotoreporter Roku 2018 nie przyznało głównej nagrody. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z kategorii
4 Lut 2019
Jak co roku, na początku lutego Stowarzyszenie Fotoreporterów nagradza najlepszych polskich fotografów prasowych. Tym razem tytułu Fotoreportera Roku jednak nie przyznano.
0