Tworzenie albumów fotograficznych - bezpłatne warsztaty w Krakowie

Firma Kserkop zaprasza na bezpłatne warsztaty poświęcone tworzeniu albumów: od podstaw zarządzania kolorami, po praktyczne porady dotyczące przygotowania materiału w programach graficznych. Na spotkaniach zostaną też zaprezentowane albumy stworzone przez znanych fotografów ślubnych. Warsztaty odbędą się 20 kwietnia w Krakowie.

Firma Kserkop zaprasza na warsztaty połączone z pokazem albumów stworzonych przez znanych fotografów ślubnych. Oto skrócony program warsztatów:
  • prezentacja najnowszych trendów w albumach fotograficznych: między innymi oprawy akrylowe
  • prezentacja albumów uznanych fotografików ślubnych
  • podstawy zarządzania barwą: profile papierów - jak i kiedy używać
  • przykład składu albumu w programie CREATIV FOTOS
  • przykład przygotowania albumu w programie PHOTOSHOP
  • przykład projektu okładek CD/DVD BOX
  • pakiet DEMO - jak przygotować
  • rozmowy indywidualne
Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc należy się zarejestrować na {LNK|http://www.albumfotograficzny.com.pl/index.php/pl/pomoc/20;stronie organizatora. Spotkania zaczną się 20 kwietnia.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0