Tworzenie albumów fotograficznych - bezpłatne warsztaty w Krakowie

Firma Kserkop zaprasza na bezpłatne warsztaty poświęcone tworzeniu albumów: od podstaw zarządzania kolorami, po praktyczne porady dotyczące przygotowania materiału w programach graficznych. Na spotkaniach zostaną też zaprezentowane albumy stworzone przez znanych fotografów ślubnych. Warsztaty odbędą się 20 kwietnia w Krakowie.

Firma Kserkop zaprasza na warsztaty połączone z pokazem albumów stworzonych przez znanych fotografów ślubnych. Oto skrócony program warsztatów:
  • prezentacja najnowszych trendów w albumach fotograficznych: między innymi oprawy akrylowe
  • prezentacja albumów uznanych fotografików ślubnych
  • podstawy zarządzania barwą: profile papierów - jak i kiedy używać
  • przykład składu albumu w programie CREATIV FOTOS
  • przykład przygotowania albumu w programie PHOTOSHOP
  • przykład projektu okładek CD/DVD BOX
  • pakiet DEMO - jak przygotować
  • rozmowy indywidualne
Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc należy się zarejestrować na {LNK|http://www.albumfotograficzny.com.pl/index.php/pl/pomoc/20;stronie organizatora. Spotkania zaczną się 20 kwietnia.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0