Fujifilm na lato - cykl bezpłatnych warsztatów z aparatami Fujifilm X

0
Michal Grzegorczyk
25 Czerwiec 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Ruszyły zapisy na letnie warsztaty z firmą Fujifilm, poświęcone fotografii ulicznej i modowej. Impreza odbędzie się w dziewięciu miastach Polski. Warsztaty poprowadzą znani fotografowie: Wojtek Wojtczak, Alex Lambrechts, Filip Ćwik i Tomasz Lazar.
Ruszają zapisy na letnie warsztaty z firmą Fujifilm, poświęcone fotografii ulicznej i modowej. Impreza odbędzie się w weekendy między 5 lipca i 6 września, w dziewięciu miastach Polski. Warsztaty poprowadzą znani fotografowie: Wojtek Wojtczak, Alex Lambrechts, Filip Ćwik i Tomasz Lazar. Partnerem warsztatów jest sieć salonów Fotojoker.


Podczas części teoretycznej spotkań fotografowie opowiedzą o swojej karierze i innowacji w pracy, której doświadczają dzięki systemowi Fujifilm X. W drugiej części, warsztatowej, uczestnicy wyposażeni w aparaty serii X i obiektywy Fujinon będą szkolić swoje umiejętności pod okiem fotografów, a tematyka zajęć będzie zależna od prowadzącego warsztaty.

Fujifilm na lato to cykl dziewięciu spotkań (wszystkie odbędą się w g. 10 - 14):
  • 5.07 – Szczecin, Tomasz Lazar, fotografia uliczna
  • 12.07 – Katowice, Wojtek Wojtczak, fotografia modowa
  • 19.07 – Lublin, Wojtek Wojtczak, fotografia modowa
  • 2.08 – Warszawa, Alex Lambrechts, fotografia uliczna i modowa
  • 3.08 – Łódź, Alex Lambrechts, fotografia uliczna i modowa
  • 16.08 – Bydgoszcz, Tomasz Lazar, fotografia uliczna
  • 23.08 – Kraków, Filip Ćwik, fotografia uliczna
  • 30.08 – Białystok, Tomasz Lazar, fotografia uliczna
  • 6.09 – Rzeszów, Wojtek Wojtczak, fotografia modowa
Warsztaty będą okazją do przetestowania dowolnego modelu z serii X: m.in. X-T1, X-E2, X100s. W ramach kursu każdy uczestnik dostanie kartę SD.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Obowiązuje rejestracja. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.fujifilmnalato.pl. Planowana liczba uczestników jednego spotkania wynosi 20 osób. Partnerem warsztatów Fujifilm na lato jest Fotojoker. Uczestnicy warsztatów otrzymają oferty specjalne na produkty Fujifilm do zrealizowania w salonach Fotojoker.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Na początku przygody z fotografią analogową zorientowanie się w dostępnych materiałach i ich właściwościach może przysporzyć bólu głowy. Z pomocą przychodzi nowa...
61
0
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Gdybyś miał najważniejszą radę odnośnie pracy fotografa, co by to było? Takie pytanie fotograf Taylor Jackson zadał jednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych...
62
0
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Letni sezon to czas podróży, odkrywania odległych miejsc i… fotografowania. Dlatego przygotowaliśmy kilka praktycznych porad oraz zestawienie przydatnych akcesoriów,...
3
0
Powiązane artykuły