Salon Zimowy w Warszawie

0
Marcin Grabowiecki
14 Grudzień 2012
Artykuł na: 4-5 minut
Już w najbliższy weekend 15-16 grudnia w Warszawie w godz. 12:00-20:00 odbędzie się Salon Zimowy - świąteczna sprzedaż sztuki najnowszej, fotografii i wydawnictw artystycznych. Zapraszamy szczególnie na wydarzenia przygotowane przez Fundację Archeologia Fotografii i Galerię Asymetria dotyczące m.in. albumu "Mały człowiek" Zofii Rydet.

W ramach Salonu Zimowego swoje stoisko będzie miała Fundacja Archeologia Fotografii, która przygotowała spotkanie wokół książki Zofii Rydet "Mały człowiek" (15 grudnia, godz. 16:00, sala kinowa). W spotkaniu wezmą udział Łukasz Gorczyca i Karolina Lewandowska.

W ramach Salonu Zimowego zaprezentowane zostaną także limitowane edycje reprintów Wojciecha Zamecznika, Zbigniewa Dłubaka i Zofii Chomętowskiej, a także prace artystów biorących udział w projekcie Żywe Archiwa - Katarzyny Mirczak, Krzysztofa Pijarskiego, Szymona Rogińskiego i Tomasza Szerszenia. Będzie można również kupić publikacje Fundacji w promocyjnych cenach, w tym najnowsze: Zbigniew Dłubak "Struktura ciała", "Wojciech Zamecznik Now", Katarzyna Mirczak "eter", Jerzy Lewczyński "Informément", Zofia Rydet "Mały człowiek".

Galeria Asymetria zaprezentuje unikalny zbiór dziewięciu fotografii z cyklu "Mały człowiek" Zofii Rydet, w formie portfolio w edycji 9+2 AP (artist proof). Zobaczymy także prace Jerzego Lewczyńskiego, Wojtka Wieteski, Tomka Sikory, Tomasza Szerszenia oraz Tomka Niewiadomskiego.

Salon Zimowy - świąteczna sprzedaż sztuki najnowszej, fotografii i wydawnictw artystycznych - to kolejna po Warsaw Gallery Weekend inicjatywa najlepszych warszawskich galerii sztuki współczesnej.

Więcej informacji na stronie: salonzimowy.pl

Salon Zimowy
Termin: 15-16.12.2012, w godzinach 12:00-20:00

ul. Rozbrat 44
Warszawa

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Brak gimbala to nie problem. Zobacz, jak wykonać smartfonowe rigi z rzeczy codziennego użytku
Brak gimbala to nie problem. Zobacz, jak wykonać smartfonowe rigi z rzeczy codziennego użytku
Zapragnąłeś filmowych ujęć, ale nie stać cię na gimbal? Przy odrobinie zacięcia poradzisz sobie z tym, co masz pod ręką.
3
0
Photography Life udostępnia wszystkie swoje kursy za darmo
Photography Life udostępnia wszystkie swoje kursy za darmo
Jeśli w okresie epidemii ciągle mało wam nauki, mamy dla was kolejną porcję przystępnie podanej, użytecznej wiedzy. Kursy Photography Life to świetny punkt zaczepienia...
43
0
Wstęp do makrofotografii kuchennej. Twórz ciekawe obrazy bez wychodzenia z domu
Wstęp do makrofotografii kuchennej. Twórz ciekawe obrazy bez wychodzenia z domu
Przedmioty wokół nas można pogrupować na te interesujące od razu i te, które stają się piękne w obiektywie makro. Dzisiaj sprawdzimy, jak rzeczy zwykłe, które każdy z...
71
1
Powiązane artykuły