15. edycja targów Film Video Foto rusza już w czwartek

Już w czwartek startuje 15. edycja łódzkich Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video - FILM VIDEO FOTO.
W dniach 29 - 31 marca odbędzie się piętnasta, jubileuszowa edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video - FILM VIDEO FOTO. Impreza po raz pierwszy odbędzie się w nowoczesnym obiekcie Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego przy alei Politechniki 2 w Łodzi. Goście targów tradycyjnie będą się mogli zapoznać z ofertą większości producentów sprzętu fotograficznego, a także wziąć udział w warsztatach i pokazach przygotowanych przez partnerów FVF. Jak zwykle pierwszy dzień targów (29 marca) będzie przeznaczony dla profesjonalistów (obowiązują zaproszenia lub akredytacje). Dwa pozostałe dni są otwarte dla publiczności.


29 marca 2012 r. rozpocznie się jubileuszowa, 15. edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video Film Video Foto w Łodzi. W trakcie trzech dni imprezy targowej najwięksi światowi producenci zaprezentują swoje premiery produktowe w nowym, niezwykle nowoczesnym obiekcie targowym, który gwarantuje najwyższe standardy infrastrukturalne - Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy alei Politechniki 2 w Łodzi. Obok wystawców z branży foto i video w tym roku targi gościć będą również firmy zajmujące się produkcją i postprodukcją.

W dniach 29 - 31 marca 2012 r. w Łodzi spotka się blisko 150 firm. Zwiedzających zapraszamy nie tylko do zapoznania się z ich ofertą, ale także do udziału w bogatym programie imprez towarzyszących. W tym roku wystawcy oraz media przygotowali szczególnie atrakcyjny program warsztatów fotograficznych i filmowych, seminariów, prezentacji.

Zachęcamy do udziału w:
;
Warsztatach filmowych "Krótka szkoła Filmowiec.pl: Od pomysłu do dzieła" (organizator: Filmowiec.pl);
Seminariach poświęconych systemowi Mikro Cztery Trzecie (organizator: redakcja DIGITAL FOTO VIDEO;
Warsztatach poświęcone najnowszej kamerze Canon C300 (organizator: magazyn FilmPRO);
Warsztatach CYFROWA EDYCJA ZDJĘĆ W PRAKTYCE (organizator: Cyfrografia.pl);
Warsztatach OSIĄGAJ ŚWIETNE EFEKTY W ZWYKŁYCH WARUNKACH, prowadzonych przez Johna Dentona. (Organizator: Color Confidence);
Warsztatach telewizyjnych i filmowych (organizator: BEiKS);
Warsztatach fotografii przyrodniczej BEZKRWAWE ŁOWY - PIERWSZE KROKI (organizator: Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne);
Warsztatach poświęconych fotografii otworkowej (organizator: Stowarzyszenie na rzecz rozwoju FOTOGRAFII HUMANISTYCZNEJ "Foto Humanum");
Bloku spotkań z fotografią podróżniczą (organizator: portal szkoleniowy oraz galerię internetową www.good-photo.pl);
Licznych prezentacjach nowości sprzętowych, wykładach dotyczące obróbki obrazu w programach graficznych i inne spotkania;
do oglądania wystawy młodych polskich fotografów: Tomasza Albina, Anny Bloda, Pawła Fabjańskiego oraz Szymona Świętochowskiego;
oraz wystawy retrospektywnej "15 LAT TARGÓW FILM VIDEO FOTO"]Pełną informację prasową oraz mapę stoisk można znaleźć na stronie organizatorów.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Życie fotograficzne i uczuciowe - historia Tadeusza Rolke
20 Maj 2019
Świadek minionego stulecia - powstaniec warszawski, przymusowy robotnik, stalinowski więzień i... bon vivant. Od kilkudziesięciu lat nie rozstaje się z aparatem, inspirując kolejne pokolenia artystów. Właśnie kończy 90 lat. Życie i twórczość kultowego fotografa przybliża autorka wywiadu rzeki z Tadeuszem Rolke, Małgorzata Purzyńska.
1
Nie żyje Bogdan Konopka - wybitny przedstawicieli nurtu „fotografii elementarnej“, autor pierwszej Kolekcji Wrzesińskiej
20 Maj 2019
W wieku 66 lat zmarł Bogdan Konopka - jeden z najważniejszych przedstawicieli nurtu „fotografii elementarnej“, odznaczony brązowym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.
0
Young Poland 2019 - oto najlepsze zdjęcia młodych polskich fotografów z konkursu Grand Press Photo
17 Maj 2019
Young Poland to specjalna sekcja konkursu GPP, kierowana do twórców, którzy nie ukończyli jeszcze 26 roku życia. Zobaczcie, jakie zdjęcie podbiły w tym roku serca jurorów.
2
Poznaliśmy laureatów Grand Press Photo 2019. Zobacz najlepsze polskie zdjęcia prasowe minionego roku
16 Maj 2019
Tegoroczna edycja najważniejszego polskiego konkursu fotografii prasowej Grand Press Photo dobiegła końca. Oto najlepsze zdjęcia polskich fotoreporterów.
8