Warsztaty makrofotografii w winnicy

Warsztaty Akademii Nikona z makrofotografii, które odbędą się w niezwykłym otoczeniu podkarpackiej "Winnicy Maria Anna" to okazja, by z bliska doświadczyć uroków niezwykłej pory - przełomu lata i jesieni. Prowadzący - Leszek Szurkowski - udowodni, że stwierdzenie "małe jest piękne" dalekie jest od banału oraz pokaże jak sfotografować to, co na codzień trudno dostrzec. Dla osób, które zapiszą się na warsztaty do końca lipca dodatkowe 15% zniżki.
fot. Leszek Szurkowski

Warsztaty z makrofotografii odbędą się między 17 a 18 września na Podkarpaciu. Plenerowe zajęcia pozwolą odkryć nie tylko świat fotografii, ale także wina - i to bez konieczności wyjazdu w odległe rejony Europy. Chociaż otoczenie "Winnicy Maria Anna" mogłoby służyć jako sceneria warsztatów pejzażu fotograficznego, tym razem uczestnicy zajęć skupią się na detalach. Zapoznają się ze sprzętem potrzebnym do makrofotografii oraz przećwiczą różne techniki pozwalające na fotografowanie różnorodnych tematów z bliskiej odległości, z uwzględnieniem dowolnych warunków oświetleniowych.
fot. Leszek Szurkowski

Kameralna grupa to gwarancja indywidualnego podejścia do każdego uczestnika, któremu prowadzący pomoże w wyborze sprzętu oraz ustawieniu jego parametrów, a także podpowie, jak robić lepsze i ciekawsze zdjęcia.

Warsztat przeznaczony jest dla początkujących i zaawansowanych fotografów. Wymagana jest jedynie umiejętność obsługi własnego aparatu - lustrzanki lub kompaktu z funkcją makro. Ponadto podczas warsztatów istnieje możliwość przetestowania najnowszego sprzętu marki Nikon.

Więcej informacji na www.akademianikona.pl.
fot. Leszek Szurkowski

Leszek Szurkowski to fotograf, grafik, wykładowca akademicki, leśnik i entomolog. Autor szaty graficznej pierwszych numerów "City Magazine", podręczników "Radość fotografowania" i "Kadruj z głową", okładek książek m.in. Elisabeth Gilbert ("Jedz módl się i kochaj"), Johna Berendta "Miasto spadających aniołów" i plakatów do filmu "Katyń". Ma na koncie 55 wystaw indywidualnych. Fotograf od lat związany jest z marką Nikon.

Więcej o prowadzącym na www.szurkowski.com.

Reklama
Komentarze
Polecane artykuły
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
12 Lip 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a zdjęcia Bartka Wierzbickiego, Grzegorza Tatara i Marcina Giby znalazły się w finałowej galerii.
1
Czy zdjęcia mogą coś zmienić? Te przyczyniły się do zakończenia pracy dzieci w USA
1 Lip 2019
Na początku XX wieku National Child Labour Comittee zatrudniło fotografa w celu udokumentowania wykorzystywania nieletnich do pracy na terenie Stanów Zjednoczonych. Był nim Lewis Hine, a zdjęcia, które wykonał, po raz pierwszy uświadomiły problem opinii publicznej.
0
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
28 Cze 2019
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam surrealistyczną wizję Szanghaju. Goodwin lawiruje między fantazją a rzeczywistością, uwypuklając codzienne czynności Szanghajczyków, które kształtują kulturę i atmosferę miasta.
2
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1