Warsztaty makrofotografii w winnicy

0
Marcin Grabowiecki
21 Lipiec 2011
Artykuł na: 2-3 minuty
Warsztaty Akademii Nikona z makrofotografii, które odbędą się w niezwykłym otoczeniu podkarpackiej "Winnicy Maria Anna" to okazja, by z bliska doświadczyć uroków niezwykłej pory - przełomu lata i jesieni. Prowadzący - Leszek Szurkowski - udowodni, że stwierdzenie "małe jest piękne" dalekie jest od banału oraz pokaże jak sfotografować to, co na codzień trudno dostrzec. Dla osób, które zapiszą się na warsztaty do końca lipca dodatkowe 15% zniżki.
fot. Leszek Szurkowski

Warsztaty z makrofotografii odbędą się między 17 a 18 września na Podkarpaciu. Plenerowe zajęcia pozwolą odkryć nie tylko świat fotografii, ale także wina - i to bez konieczności wyjazdu w odległe rejony Europy. Chociaż otoczenie "Winnicy Maria Anna" mogłoby służyć jako sceneria warsztatów pejzażu fotograficznego, tym razem uczestnicy zajęć skupią się na detalach. Zapoznają się ze sprzętem potrzebnym do makrofotografii oraz przećwiczą różne techniki pozwalające na fotografowanie różnorodnych tematów z bliskiej odległości, z uwzględnieniem dowolnych warunków oświetleniowych.
fot. Leszek Szurkowski

Kameralna grupa to gwarancja indywidualnego podejścia do każdego uczestnika, któremu prowadzący pomoże w wyborze sprzętu oraz ustawieniu jego parametrów, a także podpowie, jak robić lepsze i ciekawsze zdjęcia.

Warsztat przeznaczony jest dla początkujących i zaawansowanych fotografów. Wymagana jest jedynie umiejętność obsługi własnego aparatu - lustrzanki lub kompaktu z funkcją makro. Ponadto podczas warsztatów istnieje możliwość przetestowania najnowszego sprzętu marki Nikon.

Więcej informacji na www.akademianikona.pl.
fot. Leszek Szurkowski

Leszek Szurkowski to fotograf, grafik, wykładowca akademicki, leśnik i entomolog. Autor szaty graficznej pierwszych numerów "City Magazine", podręczników "Radość fotografowania" i "Kadruj z głową", okładek książek m.in. Elisabeth Gilbert ("Jedz módl się i kochaj"), Johna Berendta "Miasto spadających aniołów" i plakatów do filmu "Katyń". Ma na koncie 55 wystaw indywidualnych. Fotograf od lat związany jest z marką Nikon.

Więcej o prowadzącym na www.szurkowski.com.

Reklama

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Na początku przygody z fotografią analogową zorientowanie się w dostępnych materiałach i ich właściwościach może przysporzyć bólu głowy. Z pomocą przychodzi nowa...
61
0
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Gdybyś miał najważniejszą radę odnośnie pracy fotografa, co by to było? Takie pytanie fotograf Taylor Jackson zadał jednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych...
63
0
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Letni sezon to czas podróży, odkrywania odległych miejsc i… fotografowania. Dlatego przygotowaliśmy kilka praktycznych porad oraz zestawienie przydatnych akcesoriów,...
3
0
Powiązane artykuły