Piąta odsłona Fotoprezentacji

"Photography is not about photography" to hasło przewodnie piątej edycji Fotoprezentacji, które poprowadzi Michał Łuczak. Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich, którym bliska jest fotografia dokumentalna i którzy pragną zrealizować autorską wystawę pod okiem doświadczonego twórcy. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 lutego 2011 r.

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie Fotoprezentacji.

Twoją pasją jest fotografia dokumentalna, humanistyczna lub reporterska? Chcesz rozwijać swój talent pod okiem doświadczonych twórców? Zrealizować autorską wystawę wspólnie z uznanym w Polsce i zagranicą fotografem? - pytaja organizatorzy. Fotoprezentacje to projekt stworzony dla Ciebie.

Michał Łuczak: urodził się w 1983 roku na Śląsku. Zajmuje się fotografią dokumentalną. Brał udział w wystawach zbiorowych w kraju i zagranicą, m.in. w Berlinie. Jego najnowszy projekt "Młodzi górnicy" zdobył wyróżnienie w prestiżowym konkursie Magnum Expression Award, organizowanym przez agencję fotografów MAGNUM PHOTOS.

Twórcy Fotoprezntacji chcą promować ideę spotkania opartego na relacji doświadczony fotograf - początkujący fotograf. Zapraszają ich do stworzenia wspólnej wystawy. Według nich to najlepszy sposób przekazywania wiedzy. Zachęcają do partnerskiego dialogu, zadawania pytań, dzielenia się refleksjami. Pokazują fotografię społecznie zaangażowaną, dokumentalną, na wysokim poziomie artystycznym. Fotografię, która stawia przed odbiorcą istotne pytania. Dotychczas zrealizowali cztery odsłony projektu pod opieką Mikołaja Długosza, Adama Lacha, Kobasa Laksy oraz Tadeusza Rolke.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 lutego 2011 r.

Więcej informacji na stronie: www.fotoprezentacje-animatornia.blogspot.com.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Poznaliśmy zwycięzców Chromatic Awards. Wśród laureatów są Polacy
17 Gru 2018
Za nami druga edycja Chromatic Awards. Podobnie jak w roku ubiegłym konkurs okazał się szczęśliwy dla Polaków, którzy zajęli wysokie miejsca zarówno w sekcji profesjonalnej, jak i amatorskiej. Koniecznie zobaczcie nagrodzone prace.
0
Jeśli podróż, to tylko z aparatem. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z konkursu Travel Photographer of the Year 2018
13 Gru 2018
Poznaliśmy zwycięzców jednego z największych konkursów poświęconych fotografii podróżniczej. Finałowa galeria TPOTY 2019 to zarówno ujmujące zdjęcia natury jak i ciekawe reportaże.
0
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4