Rozmowa z Ryszardem Horowitzem w Radiu PIN

W niedzielę Radio PIN w ramach audycji "Weekendowy gość radia PIN" nada rozmowę z wybitnym fotografem, prekursorem cyfrowej obróbki obrazu Ryszardem Horowitzem.
Już w tę niedzielę, 7 listopada słuchacze radia będą mogli wysłuchać rozmowy z Ryszardem Horowitzem. Początek audycji "Weekendowy gość radia PIN" po godz. 11:00.Poniżej cytujemy informację o audycji:

Już w najbliższą niedzielę 7 listopada po godzinie 11:00 gościem specjalnym w radio PiN będzie Ryszard Horowitz. "Myśmy byli młodymi, wspaniałymi artystami, dla których bodźce zewnętrzne nie miały takiego wpływu jak to, co promieniowało z nas. Tak się szczęśliwie złożyło, że w tym okresie dorastałem ze wspaniałą grupą ludzi, która z czasem się spełniła: wybitni reżyserowie, plastycy, literaci... Nasz świat był wspaniały. A miasto samo w sobie jest, było i będzie bardzo piękne" (...). W rozmowie z Marcinem Dobrowolskim przede wszystkim będzie opowiadał o pasji fotografowania, swoim życiu, młodości, Krakowie...

Audycji "Weekendowy gość radia PiN"  można słuchać: na 102MHz w Warszawie i okolicach oraz Łodzi na 102,3MHz, w Poznaniu na częstotliwości 93,9MHz, Wrocławiu na 103,7 MHz, Kielcach na 92,9MHz.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
12 Lip 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a zdjęcia Bartka Wierzbickiego, Grzegorza Tatara i Marcina Giby znalazły się w finałowej galerii.
1
Czy zdjęcia mogą coś zmienić? Te przyczyniły się do zakończenia pracy dzieci w USA
1 Lip 2019
Na początku XX wieku National Child Labour Comittee zatrudniło fotografa w celu udokumentowania wykorzystywania nieletnich do pracy na terenie Stanów Zjednoczonych. Był nim Lewis Hine, a zdjęcia, które wykonał, po raz pierwszy uświadomiły problem opinii publicznej.
0
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
28 Cze 2019
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam surrealistyczną wizję Szanghaju. Goodwin lawiruje między fantazją a rzeczywistością, uwypuklając codzienne czynności Szanghajczyków, które kształtują kulturę i atmosferę miasta.
2
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1