Ryszard Horowitz

Wszystkie artykuły z tagiem: "Ryszard Horowitz" w serwisie fotopolis.pl:
Powrót do przyszłości - rozmowa z Ryszardem Horowitzem
Wyprzedzał swoje czasy tworząc nowatorskie i śmiałe kampanie reklamowe. Prekursor fotomontażu artystycznego, Ryszard Horowitz, powraca z nową sesją nawiązując do zdjęć, które wykonał dla marki Ford ponad trzy dekady temu. Wystawę "Horowitz Ford Vignale" można oglądać od dziś w warszawskim rabbithole Art Room.
29 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
3
Nowy projekt Ryszarda Horowitza już jutro do zobaczenia w Warszawie
Na początku lat 80. fotografie tworzone dla marki Ford przyniosły Ryszardowi Horowitzowi nagrodę za najlepsza kampanię samochodową roku. Teraz, 35 lat później, prekursor cyfrowej edycji obrazu znów podjął współpracę z marką, której efekty zobaczymy już jutro na wystawie w Warszawie.
28 Wrz 2017
Michał Chrzanowski
0
Spotkania z fotografami w ramach wystawy “Roman Vishniac: Fotografia, 1920-1975”
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza na spotkania z czołowymi polskimi twórcami fotografii reportażowej, prasowej i artystycznej, które odbędą się w ramach wydarzeń towarzyszących wystawie “Roman Vishniac: Fotografia, 1920-1975”. Zobaczymy między innymi Witolda Krassowkiego, Ryszarda Horowitza i Tomasza Tomaszewskiego.
26 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Wystawa Ryszarda Horowitza w Ney Gallery&Prints
Zapraszamy na otwarcie wystawy Ryszarda Horowitza "All That Jazz" w Ney Gallery&Prints, która organizowana jest dzięki współpracy z Wydziałem Sztuki Mediów Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Wernisaż odbędzie się w sobotę 5 lipca o godz. 19:00.
23 Cze 2014
Marcin Grabowiecki
0
Ryszard Horowitz w Ney Gallery
Ney Gallery&Prints zaprasza w sobotę, 17 maja 2014 roku o godz. 19.00 na otwarcie wystawy fotografii Ryszarda Horowitza zorganizowaną przy współpracy z Wydziałem Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Prezentowane fotografie to klasyczne fotokompozycje mistrza.
13 Maj 2014
Marcin Grabowiecki
0
Rozmowa z Ryszardem Horowitzem w Radiu PIN
W niedzielę Radio PIN w ramach audycji "Weekendowy gość radia PIN" nada rozmowę z wybitnym fotografem, prekursorem cyfrowej obróbki obrazu Ryszardem Horowitzem.
5 Lis 2010
Michał Sułkiewicz
0
"All That Jazz" Ryszarda Horowitza w Poznaniu
Zapraszamy do Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, gdzie od środy, 21 kwietnia będzie można oglądać wystawę Ryszarda Horowitza "All That Jazz". Prezentowane prace to kolekcja zdjęć przedstawiająca legendy polskiego i amerykańskiego jazzu, które artysta fotografował w latach 50. i 60. ubiegłego wieku.
15 Kwi 2010
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Horowitzem w Akademii Fotografii
Akademia Fotografii zaprasza 6 grudnia do warszawskiej siedziby szkoły na spotkanie z jednym z najsłynniejszych fotografów świata, pionierem wykorzystania technik komputerowych przy edycji zdjęć - Ryszardem Horowitzem. Artysta, na specjalne zaproszenie Akademii Fotografii, weźmie udział w wieczorze autorskim podczas którego opowie o swoich inspiracjach, warsztacie oraz postrzeganiu współczesnej fotografii.
30 Lis 2007
Marta Sinior
0