Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Test wodoodpornych kompaktów 2011 - część 2 - Fujifim FinePix XP30, Samsung WP10, Pentax Optio WG-1

Lato to czas wakacyjnych wypraw, które obfitują w wiele okazji fotograficznych. Niestety większość aparatów nie jest w stanie znieść trudów spływów kajakowych, wspinaczki, jazdy na rowerze czy innych sportów ekstremalnych. Na szczęście na rynku jest kilka odpornych kompaktów, które idealnie nadają się do takich celów. Zapraszamy do lektury drugiej części testu aparatów wodoodpornych.
0

Autor: Marcin Falana

24 Czerwiec 2011
Artykuł na: 29-37 minut

W tym tygodniu przedstawiamy kolejną część testu aparatów wodoodpornych. W pierwszej części przyjrzeliśmy się aparatom Sony Cyber-shot TX10, Panasonic Lumix FT3 oraz Olympus Tough TG-610. W drugiej części "na warsztat" wzięliśmy Fujifilm FinePix XP30, Samsunga WP10 oraz Pentaksa Optio WG-1.

W ostatniej - trzeciej części testu aparatów wodoodpornych przyjrzymy się aparatowi Ricoh G700 oraz kamerce Go Pro, zamieścimy także podsumowanie całego testu.

1. Wstęp

2. Fujifim FinePix XP30

3. Samsung WP10

4. Pentax Optio WG-1

Poprzednia

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Nikon D780 - test aparatu
Nikon D780 - test aparatu
Nikon nie rezygnuje jeszcze ostatecznie z lustrzanek. Sprawdźmy co oferuje długo wyczekiwany następca, jednej z najpopularniejszych pełnych klatek na rynku.
20
5
Leica Q2 Monochrom - pierwsze wrażenia i zdjęcia testowe [RAW]
Leica Q2 Monochrom - pierwsze wrażenia i zdjęcia testowe [RAW]
Jak fotografuje się pełnoklatkowym kompaktem z czarno-białą matrycą 46 Mp? W nasze ręce trafił jeden z pierwszych egzemplarzy nowe Leiki Q2 Monochrome!
34
0
Fujifilm X-S10 - pierwsze wrażenia i wnioski
Fujifilm X-S10 - pierwsze wrażenia i wnioski
Pod względem możliwości to prawie X-T4. Pod względem ergonomii – wygodniejsze X-T30. Czy najnowszy X-S10 to najlepszy amatorski aparat APS-C na rynku? Na papierze...
16
5
Powiązane artykuły