Test wodoodpornych kompaktów 2011 - część 2 - Fujifim FinePix XP30, Samsung WP10, Pentax Optio WG-1

Lato to czas wakacyjnych wypraw, które obfitują w wiele okazji fotograficznych. Niestety większość aparatów nie jest w stanie znieść trudów spływów kajakowych, wspinaczki, jazdy na rowerze czy innych sportów ekstremalnych. Na szczęście na rynku jest kilka odpornych kompaktów, które idealnie nadają się do takich celów. Zapraszamy do lektury drugiej części testu aparatów wodoodpornych.
0
Marcin Falana
24 Czerwiec 2011
Artykuł na: 29-37 minut

W tym tygodniu przedstawiamy kolejną część testu aparatów wodoodpornych. W pierwszej części przyjrzeliśmy się aparatom Sony Cyber-shot TX10, Panasonic Lumix FT3 oraz Olympus Tough TG-610. W drugiej części "na warsztat" wzięliśmy Fujifilm FinePix XP30, Samsunga WP10 oraz Pentaksa Optio WG-1.

W ostatniej - trzeciej części testu aparatów wodoodpornych przyjrzymy się aparatowi Ricoh G700 oraz kamerce Go Pro, zamieścimy także podsumowanie całego testu.

1. Wstęp

2. Fujifim FinePix XP30

3. Samsung WP10

4. Pentax Optio WG-1

Poprzednia

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Nikon D780 - zdjęcia przykładowe
Nikon D780 - zdjęcia przykładowe
Najnowszego Nikona D780 można by nazwać lustrzankowym wcieleniem modelu Z6. W końcu dzieli z nim lwią część specyfikacji, także matrycę. Czy jednak możemy oczekiwać po nim takiej samej jakości...
20
5
Canon EOS-1D X Mark III - pierwsze wrażenia
Canon EOS-1D X Mark III - pierwsze wrażenia
Najnowszy korpus Canona to zarazem najbardziej zaawansowana lustrzanka w historii. Czy to jednak wystarczy, żeby choć na pewien czas zdystansować konkurencję ze świata...
24
5
Nikon Z50 - zdjęcia przykładowe
Nikon Z50 - zdjęcia przykładowe
W nasze ręce wpadł już produkcyjny model najnowszego bezlusterkowca APS-C Nikona. Zobaczcie jak radzi sobie w praktyce.
8
13
Powiązane artykuły