Test wodoodpornych kompaktów 2011 - część 2 - Fujifim FinePix XP30, Samsung WP10, Pentax Optio WG-1

Lato to czas wakacyjnych wypraw, które obfitują w wiele okazji fotograficznych. Niestety większość aparatów nie jest w stanie znieść trudów spływów kajakowych, wspinaczki, jazdy na rowerze czy innych sportów ekstremalnych. Na szczęście na rynku jest kilka odpornych kompaktów, które idealnie nadają się do takich celów. Zapraszamy do lektury drugiej części testu aparatów wodoodpornych.

Autor: Marcin Falana

24 Czerwiec 2011
Artykuł na: 29-37 minut

W tym tygodniu przedstawiamy kolejną część testu aparatów wodoodpornych. W pierwszej części przyjrzeliśmy się aparatom Sony Cyber-shot TX10, Panasonic Lumix FT3 oraz Olympus Tough TG-610. W drugiej części "na warsztat" wzięliśmy Fujifilm FinePix XP30, Samsunga WP10 oraz Pentaksa Optio WG-1.

W ostatniej - trzeciej części testu aparatów wodoodpornych przyjrzymy się aparatowi Ricoh G700 oraz kamerce Go Pro, zamieścimy także podsumowanie całego testu.

1. Wstęp

2. Fujifim FinePix XP30

3. Samsung WP10

4. Pentax Optio WG-1

Poprzednia

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Canon EOS R3 - pierwsze wrażenia
Canon EOS R3 - pierwsze wrażenia
Po miesiącach zapowiedzi, topowy reporterski bezlusterkowy korpus trafia wreszcie na rynek. Jeszcze przed premierą mieliśmy okazję przekonać się czy to rzeczywiście...
21
Fujifilm GFX 50S II + Fujinon GF 35-70 mm f/4.5-5.6 WR - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Fujifilm GFX 50S II + Fujinon GF 35-70 mm f/4.5-5.6 WR - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Pierwszy bezlusterkowy aparat średnioformatowy Fujifilm doczekał się wreszcie następcy. GFX 50S II bazuje na tej samej technologii, ale prowadza wiele usprawnień i...
54
Nikon Z fc - zdjęcia przykładowe
Nikon Z fc - zdjęcia przykładowe
Nowy bezlusterkowiec w stylu retro wchodzi na rynek. Obejrzyjcie zdjęcia przykładowe wykonane aparatem Nikon Z fc w zestawie z nowym obiektywem Z 28 mm f/2.8.
20
Powiązane artykuły