Podsumowanie

To klasyczna torba fotograficzna, ale zaprojektowana z gustem, solidnie wykonana i naprawdę niedroga. Sprawdzamy, jak nowa Tenba Skyline 12 radzi sobie z przenoszeniem sprzętu podczas fotograficznego spaceru.

Autor: Krzysztof Mularczyk

29 Wrzesień 2018
Artykuł na: 6-9 minut
Spis treści

Podsumowanie

Tenba Skyline 12 to proste rozwiązanie w stylowej i nowoczesnej formie oraz przystępnej cenie 195 zł. Jest solidnie wykonana, dobrze chroni wnętrze i z pewnością wytrzyma duże obciążenia. Torbę zaprojektowano tak, aby przenosić jedynie sprzęt fotograficzny, bez laptopa i większych rzeczy osobistych. 

W przegródkach i siatkach po bokach schowamy jednak to, co przeważnie zabieramy na spacer: portfel, telefon, małą parasolkę, czy butelkę z wodą. Ponadto wystarczy jeszcze miejsca na fotograficzne akcesoria jak filtry, ładowarkę czy zapasowe baterie. Jej zaletą jest też łatwy dostęp do głównej komory ze sprzętem, więc o szybką zmianę obiektywu nie będzie trudno. 

Trzeba jednak pamiętać, że w zestawie nie ma pokrowca przeciwdeszczowego, a naramiennik uwiera przy dużych obciążeniach. Jednak po zabraniu podstawowego zestawu 2-3 obiektywów, Skyline 12 świetnie sprawdzi się nawet na dłuższych spacerach. 

Spis treści

Następna

Skopiuj link

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Canon Speedlite EL-10 - pierwsze wrażenia
Canon Speedlite EL-10 - pierwsze wrażenia
Najnowsza lampa błyskowa do systemu EOS R to propozycja ekonomiczna. Charakteryzuje się liczbą przewodnią 40, jest zasilana akumulatorkami i ma nową cyfrową stopkę. Jakie zrobiła na nas...
18
Wandrd All-new Prvke 21 - test plecaka dla fotografa
Wandrd All-new Prvke 21 - test plecaka dla fotografa
Czy ten stosunkowo mały plecak z wyjmowanym wkładem, to idealne rozwiązanie dla fotografów z podstawowym zestawem foto? Plecak fotograficzny Wandrd All-new Prvke 21 sprawdziliśmy podczas...
30
Leofoto Ranger LSR-324C + LH-40 - test statywu dla każdego
Leofoto Ranger LSR-324C + LH-40 - test statywu dla każdego
To pełnowymiarowy ale nadal kompaktowy i stosunkowo lekki karbonowy statyw o uniwersalnym zastosowaniu. Być może najlepszy w swojej klasie, choć mamy pewne zastrzeżenia. Oto nasze wnioski po...
38
Powiązane artykuły