Podsumowanie

To klasyczna torba fotograficzna, ale zaprojektowana z gustem, solidnie wykonana i naprawdę niedroga. Sprawdzamy, jak nowa Tenba Skyline 12 radzi sobie z przenoszeniem sprzętu podczas fotograficznego spaceru.

Autor: Krzysztof Mularczyk

29 Wrzesień 2018
Artykuł na: 6-9 minut
Spis treści

Podsumowanie

Tenba Skyline 12 to proste rozwiązanie w stylowej i nowoczesnej formie oraz przystępnej cenie 195 zł. Jest solidnie wykonana, dobrze chroni wnętrze i z pewnością wytrzyma duże obciążenia. Torbę zaprojektowano tak, aby przenosić jedynie sprzęt fotograficzny, bez laptopa i większych rzeczy osobistych. 

W przegródkach i siatkach po bokach schowamy jednak to, co przeważnie zabieramy na spacer: portfel, telefon, małą parasolkę, czy butelkę z wodą. Ponadto wystarczy jeszcze miejsca na fotograficzne akcesoria jak filtry, ładowarkę czy zapasowe baterie. Jej zaletą jest też łatwy dostęp do głównej komory ze sprzętem, więc o szybką zmianę obiektywu nie będzie trudno. 

Trzeba jednak pamiętać, że w zestawie nie ma pokrowca przeciwdeszczowego, a naramiennik uwiera przy dużych obciążeniach. Jednak po zabraniu podstawowego zestawu 2-3 obiektywów, Skyline 12 świetnie sprawdzi się nawet na dłuższych spacerach. 

Spis treści

Następna

Skopiuj link

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Wygodnie z aparatem podczas górskich wędrówek? Test uchwytu Peak Design Capture V3
Wygodnie z aparatem podczas górskich wędrówek? Test uchwytu Peak Design Capture V3
W góry jeżdżę kilka razy w roku, ale przyznam się, że aparat nie zawsze mi towarzyszy. Mój plecak, mimo posiadania komory na aparat, nie zachęca mnie do sięgania po sprzęt w trakcie wędrówki....
44
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Sling to rozbudowana i wytrzymała „nerka” przystosowana do przenoszenia również cięższego zestawu fotograficznego lub filmowego. Sprawdzamy jak taki koncept radzi sobie w praktyce.
39
Hobolite - testujemy nowe uniwersalne lampy LED
Hobolite - testujemy nowe uniwersalne lampy LED
Hobolite to nowa, plasująca się w segmencie premium marka oświetleniowa, która za cel stawia sobie wszechstronność zastosowań. Możliwości nowych lamp przetestowaliśmy...
41
Powiązane artykuły