Zygmunt Rytka

Wszystkie artykuły z tagiem: "Zygmunt Rytka" w serwisie fotopolis.pl:
Obszerna retrospektywa Zygmunta Rytki - grudniowe wystawy w 3 warszawskich galeriach
Zmarły wiosną tego roku Zygmunt Rytka to jeden z czołowych polskich twórców awangardowych. Jego fotografie i instalacje od czwartku będzie można oglądać w Galerii Obok, Starej Galerii ZPAF i Nowym Miejscu.
17 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
0
Fotografie Zygmunta Rytki w Galerii 65
Od 26 czerwca 2008 roku w warszawskiej Galerii 65 można będzie oglądać wystawę fotografii Zygmunta Rytki "Moje miejsce". Wśród 12 prezentowanych na wystawie prac, 5 będzie miało swoją premierę. Wszystkie fotografie Zygmunta Rytki zostały wykonane w unikalnej technice Cibachrome. Polecamy.
20 Cze 2008
Marta Sinior
0
"Fotowizja" Zygmunta Rytki w galerii FF
Od 16 marca 2007 roku w łódzkiej galerii FF prezentowana będzie fotograficzna dokumentacja historii Polski i ostatnich trzech dekad autorstwa Zygmunta Rytki. Wielkoformatowe wydruki komputerowe mają ukazać jak dużą rolę w kształtowaniu poglądów i wyobrażeń o świecie pełnią media.
14 Mar 2007
Marta Sinior
0
"Energia przekazu. Mikołajczyk, Robakowski, Rytka" w Szczecinie
Muzeum Narodowe w Szczecinie zaprasza na wernisaż wystawy "Energia przekazu" prezentującej prace Antoniego Mikołajczuka, Józefa Robakowskiego i Zygmunta Rytki. To już czwarte i zarazem ostatnie miejsce prezentacji tej ekspozycji. Otwarcie równo za tydzień - w piątek, 26 stycznia. Wystawa potrwa do początku marca.
19 Sty 2007
Łukasz Kacperczyk
0
"Energia przekazu. Mikołajczyk, Robakowski, Rytka" w Gorzowie Wielkopolskim
Już 8 czerwca 2006 roku w Miejskim Ośrodku Sztuki Galeria Nowych Mediów w Gorzowie Wielkopolskim będzie można zobaczyć wystwę prac trzech znanych i cenionych polskich artystów: Antoni Mikołajczyka, Józefa Robakowskiego oraz Zygmunta Rytki. Projekt, poza wystawą obejmuje również pokazy filmowe, spotkania z artystami oraz warsztaty.
31 Maj 2006
Marta Sinior
0
Retrospektywa Rytki
Wystawa retrospektywna Zygmunta Rytki odbywająca się w ramach II Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej to próba podsumowania ponad 35-letniej jego twórczości. Zygmunt Rytka rozpoczął swoje poszukiwania na początku lat 70. XX w. W latach 80. był już znacząca postacią łódzkiego ruchu poawangardowego. Ekspozycja w Galerii Prezydenckiej obejmuje fotografie, instalacje i fotoinstalacje z lat 1971-2005.
28 Kwi 2006
Marta Sinior
0
Wystawa "Energia przekazu. Mikołajczyk, Robakowski, Rytka"
Wystawa "Energia przekazu. Mikołajczyk, Robakowski, Rytka" składa się z prac trzech artystów współpracujących ze sobą na przestrzeni wielu lat. Dobór projektów został podyktowany pojęciami zawartymi w tytule: energia i przekaz. Oprócz fotografii prezentowane będą również projekcie video, filmy oraz przestrzenne instalacje.
15 Lis 2005
Marta Sinior
0