Feiyu Tech

Wszystkie artykuły z tagiem: "Feiyu Tech" w serwisie fotopolis.pl:
Nowości FeiyuTech: moduł Follow Focus V2 oraz uchwyt dwuręczny do gimbali z serii AK
Oferta firmy FeiyuTech powiększyła się o ciekawe akcesoria, które powinny zaciekawić wymagających filmowców. Producent zaprezentował moduł ustawiania ostrości Follow Focus V2 oraz uchwyt dwuręczny do gimbali z serii AK.
9 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
FeiyuTech AK4000 i AK2000 oraz SPG2 - wiemy ile zapłacimy za nowe zaawansowane gimbale
Pod koniec września ofercie FeiyuTech pojawiły się dwa nowe gimbale przeznaczone dla profesjonalistów: AK4000 i AK2000 do współpracy z lustrzankami i bezlusterkowcami oraz nowy, usprawniony gimbal do smartfonów SPG2. Dziś poznaliśmy ich polskie ceny.
5 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
FeiyuTech zwiększa swoją ofertę o trzy nowe gimbale: dwa dla profesjonalistów i jeden dla fanów filmowania smartfonem
W ofercie FeiyuTech pojawiły się dwa nowe gimbale przeznaczone dla profesjonalistów: AK4000 i AK2000 do współpracy z lustrzankami i bezlusterkowcami oraz nowy, usprawniony gimbal do smartfonów SPG2.
28 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
0
FeiyuTech G6 Plus to nowy gimbal do smartfonów, kamer sportowych i niewielkich bezlusterkowców
Oferta firmy FeiyuTech właśnie powiększyła się o nowy model G6 Plus. Jego premiera jest „zapowiedzą ery wszechstronnych elektronicznych stabilizatorów z inteligentną funkcją śledzenia ostrości i wyświetlaczem OLED“ - obiecuje producent.
18 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Przetestuj stabilizatory Feiyu-Tech, obiektywy Laowa i rejestratory Saramonic podczas dnia otwartego Foxfoto w Krakowie
Z okazji pierwszych urodzin, krakowski salon Proclub zaprasza na dzień otwarty z firmą Foxfoto. Oprócz możliwości przetestowania sprzętu, uczestnicy będą mogli liczyć na specjalne oferty cenowe. Start 22 czerwca o 11:00.
20 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Feiyu Tech G6 - ekran LCD, możliwość sterowania ustawieniami kamery i bateria, która starczy na 12 godzin pracy
Chiński producent w krótkim czasie opanował rynek stabilizatorów, oferując bardzo dobrej jakości produkty w przystępnej cenie. Feiyu Tech G6, najnowszy gimbal do kamer sportowych oferuje szereg usprawnień względem poprzednika i wyznaczać ma standardy innym producentom.
26 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
2
Feiyu Tech G5 GS - nowy gimbal do kamer sportowych Sony już dostępny w Polsce. Znamy cenę
Podczas styczniowych targów CES 2018 producent zaprezentował najnowsze gimbale, w tym wersję modelu G5 przeznaczoną do kamerek Sony. Właśnie zawitała ona na polskim rynku.
6 Lut 2018
Maciej Luśtyk
1
Feiyu Tech G5 GS i Vimble 2 - nowe funkcjonalne i niedrogie gimbale do smartfonów i kamer sportowych Sony
Podczas targów CES 2018, Feiyu Tech zaprezentowało nowe gimbale, które pomogą tworzyć płynne ujęcia użytkownikom smartfonów i kamerek sportowych Sony.
12 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Feiyu Tech a1000 - zaawansowany gimbal do bezlusterkowców i kamer o wadze do 1 kg
Feiyu Tech coraz mocniej zaznacza swoją pozycję na rynku gimbali. Niedawno zobaczyliśmy kierowany do zawodowców model a2000, a niebawem na rynku pojawi się jego młodszy i tańszy brat - oferujący te same funkcje i przeznaczony do pracy z bezlusterkowcami model a1000.
30 Sie 2017
Maciej Luśtyk
2