wywoływanie

Wszystkie artykuły z tagiem: "wywoływanie" w serwisie fotopolis.pl:
ILFORD Simplicity - wygodna chemia fotograficzna w saszetkach
Na polskim rynku debiutuje Ilford Simplicity, czyli nowy system skoncentrowanych odczynników chemicznych w saszetkach, które umożliwić maja wygodniejsze wywoływanie filmów czarno-białych osobom, które nie chcą od razu ryzykować zakupu dużej ilości chemii.
12 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
The Lab-Box - skrzynka do samodzielnego wywoływania filmów może w końcu trafić do sprzedaży
Pamiętacie jeszcze Lab-Box - urządzenie, dzięki któremu samodzielne wywoływanie filmów ma być wyjątkowo łatwe? Pomysł nie odszedł do lamusa i jest bardzo bliski realizacji, a pierwsze dostawy mogą rozpocząć się na przełomie roku.
9 Paź 2018
Michał Chrzanowski
1
CineStill °Cs TCS-1000 wymiesza chemię i zapewni jej odpowiednią temperaturę podczas wywoływania filmów
Wywoływanie filmów w domu to duża oszczędność i możliwość wpływu na to, jak będzie prezentował się negatyw. Problemem może być utrzymanie odpowiedniej temperatury odczynników. Z odsieczą przychodzi nowe urządzenie firmy CineStill.
24 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
0
CineStill Df96 pozwoli ci wywołać czarno-białe filmy w jednej kąpieli, w ciągu 3 minut. Do tego może być wykorzystywany wielokrotnie
Fotografia analogowa wraca do łask, praca w ciemni ciągle jednak budzi w początkujących grozę. Z najnowszym wywoływaczem CineStiil wołanie filmów stanie się tak proste, jak to tylko możliwe.
20 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Boisz się wołać filmy samemu? Wideoporadnik Ilforda pokaże Ci jak robić to dobrze i bezpiecznie
Fotografujący coraz chętniej sięgają po tradycyjne medium, samodzielne wołanie filmów wielu osobom wydaje się jednak zbyt trudne, by nawet tego spróbować. Zupełnie niepotrzebnie. Ten wideoporadnik przeprowadzi Was przez cały proces.
2 Mar 2018
Maciej Luśtyk
1
Lab-Box - samodzielne wywoływanie filmów prostsze niż kiedykolwiek
Fotografia analogowa powraca wielkimi krokami. Ciągle jednak samodzielne wywoływanie filmów to proces, który w wielu, szczególnie początkujących osobom wydaje się skomplikowany. Dzięki urządzeniu Lab-Box stać ma się to dużo łatwiejsze.
22 Lut 2017
Maciej Luśtyk
7
DxO kolejny raz udostępnia za darmo alternatywę dla Lightrooma
Dobra wiadomość dla wszystkich, którym nie w smak wykupywanie licencji Adobe. Do połowy lutego program DxO Optics Pro 9 w wersji Elite Edition możemy pobrać zupełnie za darmo.
8 Gru 2016
Maciej Luśtyk
5
DxO udostępnia za darmo alternatywę dla Lightrooma
Dobra wiadomość dla wszystkich, którym nie smak wykupywanie licencji Adobe. Do końca sierpnia program DxO Optics Pro 9 w wersji Elite Edition możemy pobrać zupełnie za darmo.
16 Cze 2016
Maciej Luśtyk
5
Dla chcącego, nic trudnego. Fotograf własnoręcznie stworzył zautomatyzowaną wywoływarkę do negatywów
Fotografia analogowa to spore koszty. Filmy co i rusz drożeją, a i wizyty w labach nie należą do najtańszych. Najlepiej więc zaznajomić się tradycyjną ciemnią. W tym wypadku, aby otrzymać atrakcyjne efekty potrzeba nam będzie dużo praktyki. Może więc lepiej zbudować sobie maszynę, która nas w tym wyręczy? Niemożliwe?
9 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0