fotomontaż

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotomontaż" w serwisie fotopolis.pl:
Adobe chce demaskować zmanipulowane zdjęcia. Firma opracowała już specjalny algorytm bazujący na sztucznej inteligencji
Już niebawem wykrycie fotomontaży może sprowadzić się do kilku kliknięć. Adobe pracuje obecnie nad technologią, która pozwoli efektywnie i skutecznie rozpracowywać zmanipulowane obrazy.
25 Cze 2018
Michał Chrzanowski
2
Naucz się reklamowej edycji i podstaw fotomontażu na warsztatach Szkoły Retuszu
Już 11 marca w Krakowie, podczas warsztatów organizowanych przez Szkołę Retuszu będziecie mieli okazję udoskonalić swój workflow, nauczyć się rozumieć język fotografii reklamowej i poznać podstawy fotomontażu.
27 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Zofia Rydet na inagurację Galerii Asymetria
W Warszawie powstaje nowe fotograficzne miejsce: Galeria Asymetria i Fundacja Archeologia Fotografii. Wystawę inagurującą działalność galerii oraz siedzibę fundacji będzie prezentacja dwóch cykli autorstwa wybitnej Zofii Rydet. Na otwarciu, 16 października 208 roku, odbędzie się również pokaz filmu dokumentalnego o Zofii Rydet "Nieskończoność dalekich dróg" oraz spotkanie z jego autorem - Andrzejem Różyckim. Początek trzeba przyznać, na najwyższym poziomie.
14 Paź 2008
Marta Sinior
0
Polscy fotomontażyści okresu międzywojennego
MFK 08. Jak zapowiadają organizatorzy, przekrojowa prezentacja "Marzyciele i świadkowie. Fotografia Polska XX", której kuratorem jest Wojciech Prażmowski, stawia sobie za cel ukazanie mnogości stylów, postaw, podkreślenie pionierskich dokonań polskich artystów, tworzących na przestrzeni ubiegłego stulecia. Wśród prezentowanych prac pojawią się m.in fotomontaże. Przypomną o niezwykle interesującym a zarazem mało poznanym obszarze rodzimej twórczości okresu międzywojnia.
8 Maj 2008
Magda Skrzeczkowska
0
Maile z pytaniami do redakcji fotopolis.pl
W ciągu ostatniego miesiąca nasza redakcja została dosłownie zalana mailami z pytaniami dotyczącymi wyboru i zakupu aparatu cyfrowego, obiektywu lub akcesoriów. Niestety nie jesteśmy w stanie na całą kierowaną do nas korespondencję odpisać. Większość odpowiedzi na zadane pytania można jednak znaleźć na stronach fotopolis.pl.
27 Gru 2007
Michał Sułkiewicz
0
Spotkanie z Horowitzem w Akademii Fotografii
Akademia Fotografii zaprasza 6 grudnia do warszawskiej siedziby szkoły na spotkanie z jednym z najsłynniejszych fotografów świata, pionierem wykorzystania technik komputerowych przy edycji zdjęć - Ryszardem Horowitzem. Artysta, na specjalne zaproszenie Akademii Fotografii, weźmie udział w wieczorze autorskim podczas którego opowie o swoich inspiracjach, warsztacie oraz postrzeganiu współczesnej fotografii.
30 Lis 2007
Marta Sinior
0