zin

Wszystkie artykuły z tagiem: "zin" w serwisie fotopolis.pl:
Art Bibuła - festiwal zinów i photobooków już pod koniec marca w Katowicach
Ponad dwudziestu artystów, osiem spotkań, dwa warsztaty i jedna debata, a do tego setki niezależnych publikacji, których nie zobaczymy w komercyjnym obiegu. Tak zapowiada się pierwszy śląski festiwal zinów, photobooków i małych wydawnictw, który odbędzie się w katowickim Rondzie Sztuki w ostatni weekend marca.
22 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
Seria zinów o Polsce wydawnictwa PIX.HOUSE już dostępna w sprzedaży
„Fragmenty” Macieja Jeziorka, „Odwrót” Tomasza Liboski i „North America” Krzyśka Orłowskiego to seria trzech fotograficznych zinów i trzy odmienne spojrzenia.
13 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
0
Prawda to temat trzeciego numeru „Stron“, artystycznego zinu Kolektywu Sputnik Photos
Już niebawem ukaże się trzeci numer Stron. Tym razem Kolektyw Sputnik Photos wraz z zaproszonymi artystami zgłębi pojęcie prawdy, postprawdy, fact-checkingu i mistyfikacji.
17 Lis 2017
Michał Chrzanowski
0
RECENZJA: Ewa Behrens - Obcy gatunek nieinwazyjny
Mój serdeczny przyjaciel, utalentowany fotograf z branży reklamowej, często żartuje z fotografii artystycznej, że to w 90 procentach zdjęcia krzaków. Trudno mu czasami nie przyznać racji.
12 Paź 2016
Jakub Bors
0
Konkurs na projekt artbooka/zina
Fundacja ONE ogłasza konkurs na projekt artbooka/zina, w którym nagrodą będzie prezentacja wydrukowanych egzemplarzy zinów w ramach wystawy BOOK ME ONE w Galerii Kordegarda. Tematem konkursu jest "Bohater". Termin nadsyłania prac mija 15 maja 2014.
9 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0