Fujifilm X-T1

Wszystkie artykuły z tagiem: "Fujifilm X-T1" w serwisie fotopolis.pl:
Fujifilm X-T2 - jak wypada na tle poprzednika? [TESTY STUDYJNE]
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm oferuje szereg usprawnień względem poprzednika i rości sobie miano aparatu, który może być z powodzeniem wykorzystywany przez zawodowców do szybkiej fotograficznej pracy. Sprawdziliśmy więc jak duże w rzeczywistości są różnice między obydwoma modelami.
8 Lip 2016
Maciej Luśtyk
7
Ważne aktualizacje Fujifilm
Dzisiaj Fujifilm udostępniło zestaw aktualizacji do aparatów X-T1, X-T10 oraz X-E2. Zwykle nowy firmware oznacza drobne usprawnienia, Fujifilm stara się jednak udostępniać swoim użytkownikom nieco więcej niż inni producenci. Nie inaczej jest tym razem, szczególnie jeśli chodzi o model X-E2.
4 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm X-T1 – wadliwa aktualizacja 4.20
Niespełna tydzień temu Fujifilm udostępniło nową aktualizację dla flagowego modelu X-T1. Dziś japoński koncern wstrzymuje możliwość jej pobierania. Dlaczego? Okazało się, że firmware w wersji 4.20 zawiera istotne błędy.
23 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Nowa aktualizacja Fujifilm X-T1 - 6 kluczowych funkcji
Korzystanie z lampy błyskowej w trybie zdjęć seryjnych, aktywacja autofokusu w trybie MF czy zoom ostrości za pomocą przycisku Focus Assist to tylko kilka zmian, które wprowadza aktualizacja oprogramowania w wersji 4.20 dla modelu X-T1.
17 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Wtyczka do tetheringu aparatu Fujifilm X-T1 w programie Lightroom już dostępna
W maju za sprawą aktualizacji firmware’u aparaty Fujifilm X-T1 otrzymały możliwość tetheringu w programach Adobe Lightroom i Photoshop. Wczoraj Adobe udostępniło wreszcie odpowiedzialną za to wtyczkę. Możliwość tetheringu będzie nas jednak kosztować aż 30 dolarów.
30 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm X-T1 - firmware 4.0 vs 3.0
Wraz z końcem czerwca 2015 roku firma Fujifilm udostępniła długo wyczekiwaną aktualizację oprogramowania X-T1. W związku z tym w naszej redakcji pojawiły się dwa egzemplarze flagowego modelu japońskiego producenta. Jeden z nich został zaktualizowany do najnowszej wersji 4.0, drugi posiada starszy firmware 3.0. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, w jakim stopniu najnowsze oprogramowanie usprawnia pracę i osiągi flagowego modelu X-T1.
3 Lip 2015
Michał Chrzanowski
0
Fujifilm X-T1 - firmware 4.0 dostępny do pobrania
Na stronie producenta ukazała się długo oczekiwana aktualizacja oprogramowania aparatu Fujifilm X-T1. Firmware w wersji 4.0 wprowadza nowy, usprawniony system autofokusa, zaprezentowany podczas premiery aparatu X-T10.
29 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Dowiedz się więcej o nowym systemie AF Fujifilm
Przy okazji premiery aparatu Fujifilm X-T10, mieliśmy okazję poznać nowy, usprawniony system autofokusa, który, przynajmniej w założeniu ma oferować to, co zaawansowane lustrzanki. Niebawem, za sprawą aktualizacji firmware’u nowy system AF ma trafić też do aparatów X-T1. Producent uruchomił specjalną stronę, na której możecie dowiedzieć się więcej o jego działaniu.
22 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Cashback na 17 aparatów i obiektywów Fujifilm
Fujifilm rusza z kolejną promocją typu Cashback, umożliwiającą uzyskanie zwrotu części pieniędzy przy zakupie wybranych aparatów, obiektywów i zestawów Fufjifilm serii X. Promocja potrwa do 31 lipca 2015 roku.
1 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm X-T1 - firmware ver. 4.0
Fujifilm poinformowało, że już pod koniec czerwca udostępni ważną aktualizację oprogramowania dla aparatów Fujifilm X-T1 oraz Fujifilm X-T1 Graphite Silver Edition. Uaktualnienie znacznie rozbuduje system autofokusa w aparacie.
11 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0