Tomasz Liboska

Wszystkie artykuły z tagiem: "Tomasz Liboska" w serwisie fotopolis.pl:
Seria zinów o Polsce wydawnictwa PIX.HOUSE już dostępna w sprzedaży
„Fragmenty” Macieja Jeziorka, „Odwrót” Tomasza Liboski i „North America” Krzyśka Orłowskiego to seria trzech fotograficznych zinów i trzy odmienne spojrzenia.
13 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
0
Adrian Wykrota: “Przykro mi, że już nie umiemy rozmawiać, a Polska to przecież taki fajny kraj”
“Doszliśmy do wniosku, że w tych dynamicznych i ważnych czasach musimy opublikować dokumentalne wypowiedzi fotografów o Polsce i nadać im bezkompromisową, fizyczną formę książek” - piszą autorzy serii wydawniczej o Polsce, dobrani przez fundację PIX.HOUSE. Z Adrianem Wykrotą, autorem jednej z publikowanych już książek rozmawiamy o powstawaniu serii i dalszych planach.
18 Paź 2018
Julia Kaczorowska
0
“Postrzyżyny” Michała Solarskiego i Tomasza Liboski w ZPAF Gallery
ZPAF Gallery zaprasza na wystawę “Postrzyżyny” autorstwa dwójki cenionych fotografów, Michała Solarskiego i Tomasza Liboski. Wernisaż odbędzie się już w najbliższy piątek w Krakowie.
1 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Michał Solarski i Tomasz Liboska "Postrzyżyny"
Prezentujemy historię Michała Solarskiego i Tomasza Liboski poświęconą ich młodości, która przyniosła im główną nagrodę w konkursie Lens Culture Awards 2014.
5 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0
Polacy zwycięzcami konkursu Lens Culture Awards 2014
Michał Solarski i Tomasz Liboska znaleźli się w gronie pięciu zdobywców Grand Prize konkursu Lens Culture Awards 2014. Gratulujemy!
3 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty fotografii portretowej w Katowicach
Michał Jędrzejowski i Tomasz Liboska poprowadzą warsztaty fotografii portretowej, które odbędą się w sobotę, 25 października w Katowicach, w ramach projektu “Rajza po Kato”.
17 Paź 2014
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Tomaszem Liboską i Michałem Jędrzejowskim w Opolu
Zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Liboską i Michałem Jędrzejowskim, które odbędzie się w poniedziałek, 29 października o godz. 18:00 w Opolu, w ramach Opolskiego Festiwalu Fotografii. Autorzy opowiedzą o swoim cyklu "Don't mess with Texas".
24 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Michał Jędrzejowski i Tomasz Liboska w Gliwicach
Już jutro, w piątek, 30 marca o 18:00 w Starej Fabryce Drutu w Gliwicach zostanie otwarta wystawa Michała Jędrzejowskiego i Tomasza Liboski "Don't mess with Texas", na którą zaprasza Gliwicki Dom Fotografii. W 2009 roku autorzy postanowili odwiedzić Teksas w poszukiwaniu potomków śląskich pionierów...
29 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0