Tomasz Gudzowaty

Wszystkie artykuły z tagiem: "Tomasz Gudzowaty" w serwisie fotopolis.pl:
ZAPOWIEDŹ: Tomasz Gudzowaty: All Eyes
All Eyes to idealna propozycja dla osób, które są zaintrygowane zarówno tempem pracy Tomasza Gudzowatego, jak i fenomenem jego portretów.
7 Mar 2017
Zuzanna Sztorc
0
“Beyond the Body” - najnowszy album Tomasza Gudzowatego niebawem w sprzedaży
Już w styczniu na półkach znajdziemy najnowszy album Tomasza Gudzowatego, powstały we współpracy ze znaną amerykańską artystką Nan Goldin. Efekt? Zobaczcie sami.
15 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Prace laureatów Projektu Przetwórnia w Galerii Pauza
Stowarzyszenie Fotograficzne Foto Bzik wraz z Akademią Nikona i Szerokim Kadrem serdecznie zapraszają do Galerii Pauza na wernisaż wystawy laureatów Projektu Przetwórnia, który rozpocznie się 19 lipca o godz. 19:00. Wystawę będzie można oglądać do 19 sierpnia 2013. Swoje prace pokażą: Dorota Dawidowicz, Agnieszka Napierała i Marek Lapis.
8 Lip 2013
Marcin Grabowiecki
0
Zwycięzcy projektu Przetwórnia
Poznaliśmy zwycięzców projektu Przetwórnia. Pierwsze miejsce zajęła Dorota Dawidowicz. To właśnie jej prace najbardziej urzekły Tomasza Gudzowatego. Gratulujemy!
26 Mar 2013
Marcin Grabowiecki
0
Projekt "Przetwórnia"
Grupa FotoBzik uruchamia nowy projekt "Przetwórnia", do którego zaproszeni są wszyscy fotografujący. Gościem pierwszej edycji będzie Tomasz Gudzowaty, który wybierze 3 fotografów, którzy zrealizują swoje wystawy pod jego kuratelą. Zgłoszenia można przesyłać do 25 lutego 2013.
8 Sty 2013
Marcin Grabowiecki
0
Polacy nagrodzeni w konkursie The Best of Photojournalism 2012
Wczoraj poznaliśmy wyniki amerykańskiego konkursu NPPA: Best of Photojournalism 2012. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazło się trzech Polaków: Kuba Kamiński, Maciek Nabrdalik i Tomasz Gudzowaty. Gratulujemy!
31 Maj 2012
Marcin Grabowiecki
0
Polacy nagrodzeni na Pictures of the Year International
Dwóch kolejnych Polaków zostało nagrodzonych w konkursie Pictures of the Year International. Kacper Kowalski dostał trzecią nagrodę w kategorii "Science / Natural History Picture Story" a Tomasz Gudzowaty drugą w kategorii "Sports Feature Story" oraz pierwszą w kategorii "Recreational Sports". Gratulujemy!
5 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Beyond the body" Tomasza Gudzowatego w Starej Galerii ZPAF
Stowarzyszenie Autorów ZAIKS oraz Związek Polskich Artystów Fotografików zapraszają na wernisaż wystawy Tomasza Gudzowatego, zorganizowanej z okazji wręczenia mu nagrody ZAIKS-u 2011 w dziedzinie sztuk wizualnych. Wernisaż w obecności autora odbędzie się w poniedziałek, 6 lutego o godzinie 18:00 w Starej Galerii ZPAF w Warszawie.
1 Lut 2012
Marcin Grabowiecki
0
Wywiad z Tomaszem Gudzowatym
Prezentujemy fragment rozmowy Marii Gizy z Tomaszem Gudzowatym, która ukazała się w całości w książce "Artyści mówią. Wywiady z mistrzami fotografii" wydanej przez Rosikon Press. Fotograf opowiada w niej o swojej pracy w środowisku dzikich zwierząt.
30 Maj 2011
Marcin Grabowiecki
0
Polacy nagrodzeni w konkursie Pictures of the Year International 2011
Wśród nagrodzonych w 68. edycji prestiżowego konkursu Pictures of the Year International znalazło się do tej pory czterech Polaków: Maciek Nabrdalik, Tomasz Gudzowaty, Adam Pańczuk oraz Agnieszka Rayss. Gratulujemy!
16 Lut 2011
Marcin Grabowiecki
0