Karolina Breguła

Wszystkie artykuły z tagiem: "Karolina Breguła" w serwisie fotopolis.pl:
Andel’s Art: “Mamy Czas”
Hotel Andel’s Łódź i firma Warimpex zapraszają na wernisaż zbiorowej wystawy pod tytułem “Mamy Czas”, na której zobaczymy zdjęcia Karoliny Breguły, Moniki Drożyńskiej, Rafała Milacha i Joanny Piotrowskiej. Prezentowane prace stanowią refleksję nad znaczeniem czasu. Wernisaż odbędzie się w czwartek, 10 września 2015 roku.
7 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Karolina Breguła, Michał Jelski, Krzysztof Pijarski - wystawa "Sztuczność" w Galerii Fundacji Archeologia Fotografii
Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na wystawę "Sztuczność". Swoje prace pokażą na niej Karolina Breguła, Michał Jelski i Krzysztof Pijarski. W swoich pracach podejmują oni dialog z istniejącymi obiektami sztuki. Wernisaż odbędzie się w czwartek, 19 kwietnia o godz. 19:00.
17 Kwi 2012
Marcin Grabowiecki
0
Inauguracja nowej siedziby Fundacji Archeologia Fotografii
23 września w godz. 17:00-20:00 odbędzie się wernisaż projektu "Fotografie korekcyjne", inaugurującego działalność galerii Fundacji Archeologia Fotografii w nowej siedzibie - przy ul. Andersa 13 w Warszawie.
20 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Fotografie Korekcyjne" Karoliny Breguły i Zofii Chomętowskiej w Warszawie
"Fotografie Korekcyjne" to siedem fototapet zrobionych z wybranych przez Karolinę Bregułę zdjęć z archiwum Zofii Chomętowskiej. Będą one rozsiane po warszawskim Śródmieściu, często w ukrytych i nieoczywistych miejscach. Wystawa pokazująca szerszy kontekst projektu zostanie otwarta 23 września, inaugurując jednocześnie działalność galerii Fundacji Archeologia Fotografii. Polecamy!
14 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0
O wystawie "Lovebook" Karoliny Breguły
Po mocnym męskim akcencie w postaci wystawy Łodzi Kaliskiej "Identyczne Bliźnięta Trzy- Sztuka podziemia" w krakowskiej Galerii Pauza przyszła pora na subtelne kobiece zdjęcia, opowiadające o miłości. Ich autorką jest Karolina Breguła znana między innymi ze swoich wcześniejszych cykli: "Niech nas zobaczą", "Artysta na sprzedaż", "Mężatki".
20 Lut 2008
Marta Sinior
0
Opowieść o tęsknocie i samotności Karoliny Breguły
Karolina Breguła, studentka III roku fotografii w Łódzkiej Szkole Filmowej cykl "Lovebook" po raz pierwszy pokazała w 2006 roku w Warszawie. Projekt młodej artystki to intymna opowieść kobiety o swojej miłości do mężczyzny, o samotności i pustce. Fotografie wykonane telefonem komórkowym oraz 2 minutowy film Karoliny Breguły od 9 lutego zaprezentowane zostaną w krakowskiej Galerii Pauza.
6 Lut 2008
Marta Sinior
0
"Lovebook" Karoliny Breguły w Galerii 65
Najnowszy projekt Karoliny Breguły zatytułowany "Lovebook" składa się ze zdjęć wykonanych telefonem komórkowym oraz krótkiego filmu wideo - to osobista i intymna opowieść kobiety o swojej miłości do mężczyzny. Młoda artystka znana jest przede wszystkim z głośnej akcji "Niech Nas Zobaczą" będącej pod patronatem Izabeli Jarugi-Nowackiej Pełnomocnika Rządu ds. Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn zorganizowanej przez Kampanię Przeciw Homofobii. Wystawa "Lovebook" Breguły prezentowana w ramach...
16 Kwi 2007
Marta Sinior
0
"Mężatki" duetu: Karolina Breguła i Aleksandra Buczkowska
Już dzisiaj, 16 lutego w warszawskiej galerii Program zostanie otwarta wystawa "Mężatki" duetu artystek Karolina Breguła i Aleksandra Buczkowska. Cykl "Mężatki" opowiada o wyjątkowej przyjaźni, o bliskości i o relacjach możliwych wyłącznie między dwiema kobietami.
16 Lut 2006
Marta Sinior
0
Karolina Breguła "Widzi mi się pałac"
Projekt zatytułowany "Widzi mi się pałac" autorstwa Karoliny Breguły to seria 50 fotomontażowych obrazów z PKiN w roli głównej. Przyczyną powstania cyklu jest 50-lecie istnienia Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
2 Gru 2005
Marta Sinior
0