akcja

Wszystkie artykuły z tagiem: "akcja" w serwisie fotopolis.pl:
15 darmowych akcji do programu Photoshop na potrzeby fotografii buduarowej
Sensualne, buduarowe sesje kobiecie nie są być może najbardziej popularną dziedziną fotografii. Trzeba umieć docenić piękno niszy, gdzie intymność i zaufanie łączy się z zadziornością i pazurem. W jego ukazaniu pomogą Wam te oto darmowe akcje do Photoshopa.
26 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
1
Miłosz Rebeś: „Deskorolka to relacje międzyludzkie i masa emocji. Trzeba je tylko odpowiednio wydobyć”
O kulturze skateboardingu, fotografowaniu akcji, nawiązaniu relacji z modelem i o tym, co zrobić, gdy już mamy dobre zdjęcie - rozmawiamy z Miłoszem Rebesiem, którego prace pojawiały się w wielu krajowych i zagranicznych magazynach, a zdjęcia deskorolkowe w najlepszych tytułach na świecie.
26 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Tomasz Markowski: „Staram się, aby zdjęcie, które zrobię jutro, było lepsze od wczorajszego“
O specyfice fotografowania sportów wodnych, doborze odpowiedniego sprzętu i optymalnym przygotowaniu się do zawodów rozmawiamy z Tomaszem Markowskim, wieloletnim fotoreporterem Przeglądu Sportowego.
23 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Jak fotografować dynamiczną akcję, czyli wszystko co musisz wiedzieć o zależności między ruchem a czasem
Sport to ruch. Często bardzo szybki. O ile oglądanie takiego ruchu może być przyjemne, o tyle fotografowanie go jest często niezłym wyzwaniem. Dlaczego? Problemem jest czas. Tak, ruch i czas w fotografii nie zawsze idą ze sobą w parze.
20 Lip 2018
Redakcja Fotopolis
0
Maksym Rudnik: gdy jestem w wodzie, pojawia się adrenalina. To ona tak mnie pociąga
Zaczynał od fotografowania sportów deskowych, dziś, pozostając blisko tematu skupia się na portrecie i dokumencie. Bez względu jednak na to czy realizuje autorski projekt czy komercyjne zlecenie, wciąż pracuje niemal wyłącznie na filmie.
18 Lip 2018
Maciej Zieliński
1
Salon Zimowy w Warszawie
Salon Zimowy to kolejna odsłona działalności warszawskich galerii zrzeszonych wokół hasła: Gdzie jest sztuka? Przedświąteczny kiermasz sztuki i wydawnictw artystycznych odbędzie się w weekend 10-11 grudnia w godz. 12:00-19:00 w warszawskich Cukrach (ul. Ogrodowa 31/35).
23 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
FotoSprint 2011 - bieg po najlepsze zdjęcia!
Fundacja Archeologia Fotografii i Skwer - filia Fabryki Trzciny zapraszają na FotoSprint 2011, czyli bieg po najlepsze zdjęcia! Wydarzenie odbędzie się w tym roku w sobotę, 26 listopada w Skwerze w Warszawie. Początek o godz. 19:00. Zapraszamy wszystkich do kupowania prac znanych fotografów oraz debiutantów, które tego dnia dostępne będą w cenie 250 zł.
18 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Sterta fotografii" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie
Celem "Sterty fotografii" jest zaangażowanie, biernych zazwyczaj, widzów do udziału w projekcie. Wszystko co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział, to przyjść do 18 września do Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i zabrać z niego wybraną przez siebie fotografię...
12 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0
Instagram jako akcje Photoshopa
Instagram to popularna aplikacja na urządzenia z systemem iOS zawierająca filtry modyfikujące wygląd zdjęć. Teraz identyczny efekt można uzyskać w łatwy sposób w Photoshopie - Daniel Box przygotował odpowiedni zestaw photoshopowych "akcji".
6 Lip 2011
Michal Grzegorczyk
1