transmiter

Wszystkie artykuły z tagiem: "transmiter" w serwisie fotopolis.pl:
Elinchrom wprowadza wsparcie TTL i HSS dla aparatów Sony, Olympus i Panasonic. Niedługo także dla Fujifilm
Dobra wiadomość dla użytkowników bezlusterkowców pracujących ze światłem błyskowym. Znany producent oświetlenia poinformował o aktualizacji oprogramowania transmiterów i rozszerzeniu pełnego wsparcia dla systemów Sony E, M43 i Fujifilm X.
30 Lip 2018
Maciej Luśtyk
0
Quadralite Navigator X2 - wygodne sterowanie lampami, w dobrej cenie
Jeżeli korzystacie z lamp Quadralite, z pewnością ucieszy was informacja o nowym wyzwalaczu systemu Navigator X. Dzięki dużemu wyświetlaczowi i bogatemu interfejsowi może pretendować do miana najwygodniejszego na rynku.
23 Lut 2018
Maciej Luśtyk
1
Profoto i Broncolor rozszerzają wsparcie o aparaty Fujifilm
Dobra wiadomość dla fotografów, którzy chcą używać aparatów systemu X w wymagających sesjach studyjnych. Nowe transmitery Profoto Air Remote TTL-F oraz Broncolor RFS 2.2F pozwalają na bezproblemową współprace aparatów Fuji z profesjonalnymi systemami lamp.
14 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Quadralite wprowadza lampę i wyzwalacz radiowy do aparatów Fujifilm, Olympus i Panasonic
Marka Quadralite poszerzyła wsparcie o bezlusterkowce systemu Mikro Cztery Trzecie i aparaty Fujifilm - w ofercie pojawiła się współpracująca z nimi niedroga lampa błyskowa Stroboss 36 oraz system radiowego sterowania Navigator X.
30 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Godox X1T-S - uwolnij aparaty Sony od lamp systemowych
Poprzez zastosowanie autorskiej stopki, użytkownicy aparatów Sony byli do tej pory skazani właściwie wyłącznie na kosztowne lampy systemowe. Zmienia to adapter Godox X1T-S, który pełni również rolę zdalnego wyzwalacza.
10 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
PocketWizard Plus IV - kompaktowy transmiter z gorącą stopką i TTL
PocketWizard zaprezentował nową, czwartą wersję przekaźnika PocketWizard Plus. Urządzenie zostało całkowicie przeprojektowane i zyskało kilka nowych funkcji i możliwości.
4 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Elinchrom EL-Skyport Plus HS - duży ekran i synchronizacja do 1/8000 s
Znany producent akcesoriów oświetleniowych zaprezentował nowy wyzwalacz bezprzewodowy z funkcjami pilota, z linii Skyport. Producent przedstawia go jako rewolucję na rynku radiowych trasmiterów. Skyport Plus HS umożliwi nam wygodną kontrolę wielu lamp na raz i synchronizację z czasami do 1/8000 s.
20 Paź 2015
Maciej Luśtyk
3
Teradek VidiU Mini - bezprzewodowy streaming Full HD
W ofercie firmy Beiks pojawił się encoder VidiU Mini, pozwalający na bezprzewowdowe transmitowanie materiału wideo na żywo z każdego aparatu i kamery wyposażonej w złącze HDMI. Urządzenie jest kompatybilne z większością platform streamingowych.
22 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Canon WFT-E6 i GP-E1 - nowy transmiter i odbiornik GPS
Przy okazji premiery nowej lustrzanki EOS-1D X, Canon zaprezentował też dwa nowe współpracujące z nią akcesoria: bezprzewodowy transmiter WFT-E6 i odbiornik GPS GP-E1.
18 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0
Nikon WT-1 - firmware 1.1
Nikon zaktualizował oprogramowanie wewnętrzne w bezprzewodowym transmiterze WT-1. Dzięki temu urządzenie będzie współpracować z lustrzankami D2X i D2Hs.
28 Wrz 2011
Michal Grzegorczyk
0