Teradek VidiU Mini - bezprzewodowy streaming Full HD

Teradek VidiU Mini - bezprzewodowy streaming Full HD
W ofercie firmy Beiks pojawił się encoder VidiU Mini, pozwalający na bezprzewowdowe transmitowanie materiału wideo na żywo z każdego aparatu i kamery wyposażonej w złącze HDMI. Urządzenie jest kompatybilne z większością platform streamingowych.
Urządzenie Teradek VidiU Mini to kompaktowy encoder, który za pomocą współpracy z aplikacją Live:Air umożliwia transmisję materiału na najpopularniejsze platformy streamingowe ze wszystkich kamer i aparatów wyposażonych w złącze HDMI. Materiał wideo możemy przesyłać w maksymalnej rozdzielczości FullHD 1080p, z przepływnością 4 Mbit/s , zarówno w formatach 16:9 jak i 4:3. Maksymalny bitrate dla ścieżki audio wynosi 192 Kbit/s.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)
Encoder umożliwia bezproblemową synchronizację z najbardziej znanymi platformami umożliwiającymi streaming materiału wideo, takimi jak Livestream, Ustream czy Youtube. Dodatkowo aplikacja do obsługi streamingu Live:Air umożliwia nakładać na obraz tytuły, podpisy, wyniki sportowe i inne informacji, a także miksować materiału z różnych źródeł. Dzięki temu Teradek VidiU Mini odnajdzie się nawet w profesjonalnych zastosowaniach. Za pracę urządzenia odpowiada wbudowana bateria pozwalająca na około 3 godziny pracy, a jego wymiary to tylko 7,5 x 5 x 2,5 cm. Teradek VidiU Mini jest dostępny w sprzedaży w cenie 2400 zł.Więcej informacji o urządzeniu znajdziemy na stronie beiks.com.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
2
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1