Teradek VidiU Mini - bezprzewodowy streaming Full HD

Teradek VidiU Mini - bezprzewodowy streaming Full HD
W ofercie firmy Beiks pojawił się encoder VidiU Mini, pozwalający na bezprzewowdowe transmitowanie materiału wideo na żywo z każdego aparatu i kamery wyposażonej w złącze HDMI. Urządzenie jest kompatybilne z większością platform streamingowych.
Urządzenie Teradek VidiU Mini to kompaktowy encoder, który za pomocą współpracy z aplikacją Live:Air umożliwia transmisję materiału na najpopularniejsze platformy streamingowe ze wszystkich kamer i aparatów wyposażonych w złącze HDMI. Materiał wideo możemy przesyłać w maksymalnej rozdzielczości FullHD 1080p, z przepływnością 4 Mbit/s , zarówno w formatach 16:9 jak i 4:3. Maksymalny bitrate dla ścieżki audio wynosi 192 Kbit/s.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)
Encoder umożliwia bezproblemową synchronizację z najbardziej znanymi platformami umożliwiającymi streaming materiału wideo, takimi jak Livestream, Ustream czy Youtube. Dodatkowo aplikacja do obsługi streamingu Live:Air umożliwia nakładać na obraz tytuły, podpisy, wyniki sportowe i inne informacji, a także miksować materiału z różnych źródeł. Dzięki temu Teradek VidiU Mini odnajdzie się nawet w profesjonalnych zastosowaniach. Za pracę urządzenia odpowiada wbudowana bateria pozwalająca na około 3 godziny pracy, a jego wymiary to tylko 7,5 x 5 x 2,5 cm. Teradek VidiU Mini jest dostępny w sprzedaży w cenie 2400 zł.Więcej informacji o urządzeniu znajdziemy na stronie beiks.com.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0