Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Teradek VidiU Mini - bezprzewodowy streaming Full HD

0

Autor: Maciej Luśtyk

22 Kwiecień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
W ofercie firmy Beiks pojawił się encoder VidiU Mini, pozwalający na bezprzewowdowe transmitowanie materiału wideo na żywo z każdego aparatu i kamery wyposażonej w złącze HDMI. Urządzenie jest kompatybilne z większością platform streamingowych.

Urządzenie Teradek VidiU Mini to kompaktowy encoder, który za pomocą współpracy z aplikacją Live:Air umożliwia transmisję materiału na najpopularniejsze platformy streamingowe ze wszystkich kamer i aparatów wyposażonych w złącze HDMI. Materiał wideo możemy przesyłać w maksymalnej rozdzielczości FullHD 1080p, z przepływnością 4 Mbit/s , zarówno w formatach 16:9 jak i 4:3. Maksymalny bitrate dla ścieżki audio wynosi 192 Kbit/s.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Encoder umożliwia bezproblemową synchronizację z najbardziej znanymi platformami umożliwiającymi streaming materiału wideo, takimi jak Livestream, Ustream czy Youtube. Dodatkowo aplikacja do obsługi streamingu Live:Air umożliwia nakładać na obraz tytuły, podpisy, wyniki sportowe i inne informacji, a także miksować materiału z różnych źródeł. Dzięki temu Teradek VidiU Mini odnajdzie się nawet w profesjonalnych zastosowaniach. Za pracę urządzenia odpowiada wbudowana bateria pozwalająca na około 3 godziny pracy, a jego wymiary to tylko 7,5 x 5 x 2,5 cm. Teradek VidiU Mini jest dostępny w sprzedaży w cenie 2400 zł.

Więcej informacji o urządzeniu znajdziemy na stronie beiks.com.pl

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120% sRGB za 1500 zł
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120%...
Nowy monitor Philips 288E2UAE ma szansę zawojować segment hobbystycznej obróbki fotografii i grafiki. Ma wszystko czego do szczęścia może potrzebować osoba zabierająca...
27
4
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Na polski rynek trafiają zestawy Angelbird Match Pack składające się z dwóch kart SD lub Cfexpress specjalnie przygotowanych do konkretnych modeli kamer i...
1
0
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Powiązane artykuły