Teradek VidiU Mini - bezprzewodowy streaming Full HD

Teradek VidiU Mini - bezprzewodowy streaming Full HD
W ofercie firmy Beiks pojawił się encoder VidiU Mini, pozwalający na bezprzewowdowe transmitowanie materiału wideo na żywo z każdego aparatu i kamery wyposażonej w złącze HDMI. Urządzenie jest kompatybilne z większością platform streamingowych.
Urządzenie Teradek VidiU Mini to kompaktowy encoder, który za pomocą współpracy z aplikacją Live:Air umożliwia transmisję materiału na najpopularniejsze platformy streamingowe ze wszystkich kamer i aparatów wyposażonych w złącze HDMI. Materiał wideo możemy przesyłać w maksymalnej rozdzielczości FullHD 1080p, z przepływnością 4 Mbit/s , zarówno w formatach 16:9 jak i 4:3. Maksymalny bitrate dla ścieżki audio wynosi 192 Kbit/s.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)
Encoder umożliwia bezproblemową synchronizację z najbardziej znanymi platformami umożliwiającymi streaming materiału wideo, takimi jak Livestream, Ustream czy Youtube. Dodatkowo aplikacja do obsługi streamingu Live:Air umożliwia nakładać na obraz tytuły, podpisy, wyniki sportowe i inne informacji, a także miksować materiału z różnych źródeł. Dzięki temu Teradek VidiU Mini odnajdzie się nawet w profesjonalnych zastosowaniach. Za pracę urządzenia odpowiada wbudowana bateria pozwalająca na około 3 godziny pracy, a jego wymiary to tylko 7,5 x 5 x 2,5 cm. Teradek VidiU Mini jest dostępny w sprzedaży w cenie 2400 zł.Więcej informacji o urządzeniu znajdziemy na stronie beiks.com.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - test obiektywu
22 Lut 2019
Dziś sprawdzamy czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to pozycja, na którą czekali fotografowie systemu Sony E. Na papierze zoom ma wszystko, by nawiązać walkę z konkurencją, jednak jak wypada w praktyce?
0
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1