Teradek VidiU Mini - bezprzewodowy streaming Full HD

Teradek VidiU Mini - bezprzewodowy streaming Full HD
W ofercie firmy Beiks pojawił się encoder VidiU Mini, pozwalający na bezprzewowdowe transmitowanie materiału wideo na żywo z każdego aparatu i kamery wyposażonej w złącze HDMI. Urządzenie jest kompatybilne z większością platform streamingowych.
Urządzenie Teradek VidiU Mini to kompaktowy encoder, który za pomocą współpracy z aplikacją Live:Air umożliwia transmisję materiału na najpopularniejsze platformy streamingowe ze wszystkich kamer i aparatów wyposażonych w złącze HDMI. Materiał wideo możemy przesyłać w maksymalnej rozdzielczości FullHD 1080p, z przepływnością 4 Mbit/s , zarówno w formatach 16:9 jak i 4:3. Maksymalny bitrate dla ścieżki audio wynosi 192 Kbit/s.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)
Encoder umożliwia bezproblemową synchronizację z najbardziej znanymi platformami umożliwiającymi streaming materiału wideo, takimi jak Livestream, Ustream czy Youtube. Dodatkowo aplikacja do obsługi streamingu Live:Air umożliwia nakładać na obraz tytuły, podpisy, wyniki sportowe i inne informacji, a także miksować materiału z różnych źródeł. Dzięki temu Teradek VidiU Mini odnajdzie się nawet w profesjonalnych zastosowaniach. Za pracę urządzenia odpowiada wbudowana bateria pozwalająca na około 3 godziny pracy, a jego wymiary to tylko 7,5 x 5 x 2,5 cm. Teradek VidiU Mini jest dostępny w sprzedaży w cenie 2400 zł.Więcej informacji o urządzeniu znajdziemy na stronie beiks.com.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2