5-bój 09

Wszystkie artykuły z tagiem: "5-bój 09" w serwisie fotopolis.pl:
Wystawa Marka Kurzoka w Krakowie
Zapraszamy na otwarcie wystawy laureata Grand Prix zeszłorocznego "Pięcioboju fotograficznego" Fotopolis.pl - Marka Kurzoka. W Krakowie autor zaprezentuje głównie zainpirowane horrorem prace. Wernisaż w piątek, 14 maja o godz. 18:00 w krakowskiej Galerii Anima Art.
6 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
Pięciobój fotopolis.pl rozstrzygnięty!
Znamy już wyniki V rundy pięcioboju fotopolis.pl, której tematem było "Zdjęcie do Szuflady". Jednocześnie wyłoniliśmy zwycięzcę naszego konkursu. Grand Prix Pięcioboju Fotograficznego 2009 otrzymał Marek Kurzok, zdobywając 20 punktów. Gratulujemy!
26 Lis 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl - wyniki IV rundy
Ogłaszamy wyniki IV rundy 5-boju fotopolis.pl. Jury było wyjątkowo zgodne i jednogłośnie wybrało zwycięzcę. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich nagrodzonych zdjęć.
6 Lis 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl - wyniki III rundy
Znamy już wyniki III rundy 5-boju fotopolis.pl, której tematem był "Landszaft". Chociaż na konkurs nadeszło dużo dobrych zdjęć - nie mieliśmy problemu z wyborem najlepszych.
27 Paź 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda V: Zdjęcie do szuflady
Dziś rusza piąta runda tegorocznej edycji Fotograficznego 5-boju fotopolis.pl. Jej tematem jest "Zdjęcie do szuflady". Swoje prace można przesyłać do 20 listopada. Na zwycięzców czekają cenne nagrody oraz punkty w walce o Grand Prix. Zachęcamy do zapoznania się z opisem V rundy i nadsyłania swoich zdjęć. Jednocześnie chcielibyśmy wszystkich przeprosić za opóźnienie w publikacji wyników III rundy. Spowodowane było ono ogromem pracy przy fotopolisEXPO. Liczymy na Waszą wyrozumiałość. Wyniki III...
26 Paź 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda IV: Kartka z Wakacji
Dziś rusza czwarta runda tegorocznej edycji Fotograficznego 5-boju fotopolis.pl. Jej tematem jest "Kartka z Wakacji". Swoje prace można przesyłać do 20 października. Na zwycięzców czekają cenne nagrody oraz punkty w walce o Grand Prix. Zachęcamy do zapoznania się z opisem IV rundy i nadsyłania swoich zdjęć.
25 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl - wyniki II rundy
W dniu wczorajszym odbyły się obrady jury 5-boju fotopolis.pl. Stanęliśmy przed trudnym zadaniem wybrania najlepszych prac. Z jednodniowym opóźnieniem spowodowanym problemami technicznymi prezentujemy wyniki II rundy. Jej tematem był "Mój Pupil".
1 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda III: Landszaft
Z jednodniowym opóźnieniem rusza trzecia runda tegorocznej edycji Fotograficznego 5-boju fotopolis.pl. Tematem tej rundy jest "Landszaft". Do 20 września czekamy na wasze interpretacje tematu. Na najlepszych czekają cenne nagrody. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i opisem III rundy.
26 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl - wyniki I rundy
Po naradach jury wybraliśmy laureatów pierwszej rundy 5-boju fotopolis.pl. Kategoria "Portret rodzinny", choć pozornie łatwa, okazała się trudna. Oczekiwaliśmy zdjęć łamiących stereotypy, a otrzymaliśmy dużo takich, które je tylko potwierdzają.
30 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0
5-bój fotopolis.pl, runda II: Mój pupil
5-bój 09 Ruszamy z drugą rundą tegorocznej edycji Fotograficznego 5-boju fotopolis.pl. Tematem tego etapu jest "Mój pupil". Od dzisiaj do 20 sierpnia będziemy czekali na Wasze przewrotne interpretacje tego tematu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, między innymi lustrzanka Olympus E-450 i oczywiście punkty do Grand Prix. Zapraszamy do przeczytania opisu tematu i regulaminu tej rundy.
25 Lip 2009
Marta Majewska
0