Prasowe Zdjęcie Roku

Wszystkie artykuły z tagiem: "Prasowe Zdjęcie Roku" w serwisie fotopolis.pl:
Po 11 - Nie ilustruj! - czyli w obronie zdjęcia roku BZ WBK
W World Press Photo i POYi postawiono w tym roku na czytelność – prace zgrabne i rzetelne, dalekie od niuansów, słowem, dobre ilustracje. Ale czy tylko tym powinna być dobra fotografia prasowa? Ilustracją właśnie?
18 Kwi 2016
Joanna Kinowska
6
Konkurs Prasowe Zdjęcie Roku rozstrzygnięty
Konkurs na Prasowe Zdjęcie Roku trwał przez wszystkie miesiące 2011 roku. Jury wybierało co miesiąc najlepsze fotografie zrobione przez reporterów i to z nich zostało wybrane zdjęcie, któremu przyznano Grand Prix. Jego zdobywcą został Marek Lasyk z agencji Reporter - autor fotografii Kardynała Dziwisza idącego na wybory.
9 Mar 2012
Michal Grzegorczyk
0
Najlepsze Zdjęcie Prasowe 2011 - lipcowi laureaci
Lipcowa edycja konkursu organizowanego przez Klub Fotografii Prasowej przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich, pod szyldem marek Sigma i Vanguard, została rozstrzygnięta. Jury wybrało trzy równorzędne nominacje do nagrody głównej i dwie prace amatorów.
19 Sie 2011
Michal Grzegorczyk
0
Najlepsze Zdjęcie Prasowe 2011 - kwietniowi laureaci
Z przyjemnością ogłaszamy, iż kwietniowa edycja konkursu organizowanego przez Klub Fotografii Prasowej przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich, została rozstrzygnięta. Poziom tej edycji był równie zróżnicowany jak w poprzednim miesiącu. Nadesłanych zostało dużo zdjęć wartych uwagi, a zdania Jury jak zwykle były podzielone.
25 Maj 2011
Marcin Grabowiecki
0
Styczniowe nominacje do Prasowego Zdjęcia Roku 2011
Prezentujemy pierwsze wyróżnienia do Prasowego Zdjęcia Roku 2011 w kategorii profesjonalnej i amatorskiej. Przypominamy, że nadal możecie nadsyłać swoje prace, biorąc udział w kolejnych edycjach konkursu.
21 Lut 2011
Marcin Grabowiecki
0
Prasowe zdjęcie roku 2009 - konkurs rozstrzygnięty
W dniu dzisiejszym w Domu Dziennikarza w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie "Prasowe zdjęcie roku 2009". Zdobywcą głównej nagrody został Tomasz Gzell. Fotograf został wyróżniony za fotografię zatytułowaną "Lech Wałęsa uroczyście odsłonił pomnik Wrota Wolności".
17 Lut 2010
Marcin Grabowiecki
0
Czerwcowe nominacje do Prasowego Zdjęcia Roku 2009
Znamy już czerwcowe nominacje do Prasowego Zdjęcia Roku 2009. Laureatami zostali: Łukasz Kuś, Radek Pietruszka oraz Adam Warżawa. Zachęcamy do obejrzenia wyróżnionych zdjęć, które będą walczyć o tytuł Prasowego Zdjęcia Roku '09 Klubu Fotografii Prasowej SDP.
28 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0
Majowe nominacje do Prasowego Zdjęcia Roku 2009
Marcin Grabowski, Maciej Kiełbowicz i Andrzej Mitura to kolejni autorzy nominowani w konkursie Prasowe Zdjęcie Roku 2009. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć nagrodzonych w majowej rundzie.
19 Cze 2009
ms
0
Kwietniowe nominacje do Prasowego Zdjęcia Roku 2009
Znamy kolejne nominacje w konkursie Prasowe Zdjęcie Roku 2009. W kwietniowej edycji Jury nagrodziło fotografie Piotra Bednarka, Kacpra Kowalskiego i Piotra Korzeniowskiego. Zapraszamy do obejrzenia wyróżnionych prac oraz zapoznania się z uzasadnieniem werdyktu.
22 Maj 2009
ms
0
Marcowe nominacje do Prasowego Zdjęcia Roku 2009
Znamy kolejnych nominowanych w konkursie Prasowe Zdjęcie Roku 2009. W marcowej edycji jury nagrodziło fotografie Jacka Prondzyńskiego, Pawła Romana i Jacka Świerczyńskiego. Zapraszamy do obejrzenia wyróżnionych prac.
16 Kwi 2009
ms
0