święta

Wszystkie artykuły z tagiem: "święta" w serwisie fotopolis.pl:
Gwiazdka na przestrzeni 100 lat. Zobacz, jak niegdyś obchodzono Boże Narodzenie
Boże Narodzenie świętujemy od setek lat. Zobaczcie, jak obchodzono święta w Polsce na przestrzeni ostatniego wieku.
24 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
5
Wesołych Świąt
Najserdeczniejsze życzenia świąteczne składa redakcja fotopolis.pl. Chcielibyśmy Wam życzyć spełnienia wszystkich - nie tylko fotograficznych - marzeń i dużo radości w gronie najbliższych przy wigilijnym stole.
24 Gru 2012
Marcin Falana
0
Świąteczna promocja aparatów Nikon Coolpix
Ruszyła akcja promocyjna Nikona "Jestem trafionym prezentem". Klienci którzy zakupią jeden z wybranych modeli aparatów kompaktowych Coolpix, otrzymają zwrot kosztów zakupu, jeżeli produkt okaże się nietrafionym prezentem gwiazdkowym. Promocja trwa do końca roku.
15 Lis 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Rodzinne fotografowanie - cz. 4 wigilijna kolacja
Doszliśmy do ostatniego odcinka naszego świątecznego poradnika. Będzie on poświęcony kolacji wigilijnej, najważniejszemu wydarzeniu Świąt Bożego Narodzenia. O tym, jak wykonać dobre zdjęcia, w stosunkowo trudnych warunkach dowiecie się czytając dalszą część artykułu.
22 Gru 2011
Patryk Wiśniewski
0
Rodzinne fotografowanie - część 2: Portret
W święta nasza rodzina jest w komplecie. Wykorzystajmy ten czas, żeby sportretować naszych bliskich. Możemy wykonać portrety najmniejszych jej członków, które będą dla nas wyzwaniem oraz teoretycznie prostsze zdjęcia naszych rodziców czy dziadków. O tym jak wykonać je poprawnie dowiecie się w dalszej części artykułu.
15 Gru 2011
Patryk Wiśniewski
0
Rodzinne fotografowanie - część 1: reportaż ze świątecznych przygotowań
Święta Bożego Narodzenia już za pasem. Każdy z nas z pewnością chciałby je sfotografować jak najlepiej. Dlatego wspólnie z Sony przygotowaliśmy praktyczny poradnik "Rodzinne fotografowanie", pełen zrozumiałych wskazówek dla użytkowników kompaktów i aparatów z wymienną optyką. Przeczytajcie artykuł i obejrzyjcie film, nakręcony specjalnie na potrzeby naszego cyklu.
7 Gru 2011
Patryk Wiśniewski
0
Aparat pod choinkę - poradnik kupującego (edycja 2008)
W ostatnich dniach odbieramy w redakcji coraz więcej telefonów z powtarzającym się pytaniem: "który aparat cyfrowy wybrać?". Tymczasem odpowiedź nie jest łatwa i krótka. Nie ma bowiem jednego, idealnego aparatu, który sprawdzi się w każdych okolicznościach. Wszystko zależy od umiejętności fotografa, rodzaju zdjęć, które będzie robił i zasobności portfela osoby kupującej. W naszym świątecznym poradniku tłumaczymy, zestawiamy, wyjaśniamy i pomagamy dobrze wybrać - zapraszamy do lektury.
5 Gru 2008
Michal Grzegorczyk
0