Tomek Niewiadomski

Wszystkie artykuły z tagiem: "Tomek Niewiadomski" w serwisie fotopolis.pl:
"Zapach jodu w powietrzu" - Tomek Niewiadomski w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
Tylko do 3 marca w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie możecie oglądać fotografie Tomka Niewiadomskiego. Na wystawę składają się prace powstałe na przestrzeni lat 2003-2012, wykonane w unikatowej technice platinum/ palladium. Ich motywem przewodnim jest kontakt człowieka z wodą.
26 Lut 2013
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Tomka Niewiadomskiego w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
Zapraszamy na krakowską odsłonę wystawy Tomka Niewiadomskiego "BLUE", która prezentowana będzie w dniach 23 stycznia - 3 marca 2013 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Na wystawę złożą się prace powstałe na przestrzeni lat 2003-2012, wykonane w unikatowej technice platinum/palladium.
3 Sty 2013
Marcin Grabowiecki
0
Tomek Niewiadomski - Blue
Prezentujemy fotografie Tomka Niewiadomskiego z cyklu "Blue", który będzie prezentowany w Galerii DAP w Warszawie w dniach 8-17 września 2012.
30 Sie 2012
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Tomka Niewiadomskiego w Galerii DAP w Warszawie
W piątek, 7 września 2012, w warszawskiej Galerii Domu Artysty Plastyka rozpocznie się wystawa fotografii Tomka Niewiadomskiego "BLUE". W jej ramach zaprezentowany zostanie cykl 40 fotografii w formacie 70 x 40 cm wykonanych przez artystę specjalnie na potrzeby ekspozycji w unikatowej technice platinum/palladium na papierze czerpanym.
6 Sie 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Nihon" Tomka Niewiadomskiego w Galerii Pauza
Projekt "Nihon"Tomka Niewiadomskiego to połączenie osobistych wrażeń artysty z pobytu w Japonii zamkniętych w świetnych kadrach, z unikalną i wyjątkową techniką wykonania. Wystawa po raz pierwszy została zaprezentowana w lutym br. w Galerii 65 w Warszawie. Teraz fotografie z cyklu "Nihon", wykonane z technice platinum/palladium na papierze czerpanym, będą mogli zobaczyć mieszkańcy Krakowa. Otwarcie wystawy nastąpi 6 września 2008 roku w Galerii Pauza.
29 Sie 2008
Marta Sinior
0
O Japonii na fotografiach Niewiadomskiego
Kolejny cykl fotografii Tomka Niewiadomskiego nosi tytuł "Nihon" i jest jego osobistym spojrzeniem na Japonię. Na wystawie nie zobaczymy zdjęć typowo podróżniczych, natomiast oryginalne prace związane z subiektywnym spojrzeniem artysty na ten odległy kraj.
15 Lut 2008
Marta Sinior
0
Tomek Niewiadomski w Galerii 65
Artysta tym razem przeniesie nas w magiczne miejsca do Japonii, gdzie będziemy mieli okazję poznać ciekawych bohaterów fotografii, których artysta odnalazł podczas swoich wizyt w Kraju Kwitnącej Wiśni. Jego najnowsza seria zdjęć nosi tytuł "Nihon". Prezentowane na wystawie fotografie wykonane zostały w unikalnej technice platinum/palladium na papierze czerpanym, co gwarantuje ich wysoką jakość i niepowtarzalny charakter. Wystawę będzie można oglądać od 5 lutego 2008 roku w warszawskiej...
25 Sty 2008
Michal Grzegorczyk
0
Artyści Galerii 65 w Królikarni
W najbliższą środę, 23 maja 2007 roku w warszawskiej Kuchni Królikarni odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy fotografii "W.W.D.M.K.T.S.A.W.J.P.T.N.". Na ekspozycję składają się prace artystów galerii 65: Tomka Niewiadomskiego, Artura Wesołowskiego, Wojtka Wieteski, Jacka Poremby i Tomka Sikory oraz światowej sławy fotografika Davida Michaela Kennediego. Fotografie na wystawie zostaną zaprezentowane w oryginalny i niekonwencjonalny sposób - na cyfrowych ramkach fotograficznych firmy...
21 Maj 2007
Marta Sinior
0
Tomek Niewiadomski "Chiny - kraj środka"
Od 9 czerwca 2006 roku w Sali Wystawowej Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie prezentowane będą fotografie z siedmiotygodniowej podróży Tomka Niewiadomskiego po Chinach. Zdjęcia zostały zrealizowane w ramach szóstej edycji kalendarza J&S Group. Wcześniejsze wydania kalendarza ukazywały artystyczne wizje Cypru, Polski, czeskiej Pragi, Wiednia i Szwajcarii, fotografowane przez m.in Tomka Sikorę, Tomasza Tomaszewskiego czy Feco Rouperta.
7 Cze 2006
Marta Sinior
0
"Jedna pasja, dwie wizje" Kennedy'ego i Niewiadomskiego
Już od piątku 10 czerwca w warszawskiej Fabryce Trzciny można będzie oglądać szczególną wystawę - amerykańskiego mistrza i polskiego ucznia. Ekspozycja zatytułowana "Jedna pasja, dwie wizje", na której zostaną pokazane prace Davida Michaela Kennedy'ego i Tomka Niewiadomskiego, będzie prezentowana do 28 czerwca.
8 Cze 2005
Łukasz Kacperczyk
0