A900

Wszystkie artykuły z tagiem: "A900" w serwisie fotopolis.pl:
Sony A850 i A900 - nowy firmware
Firma Sony przygotowała aktualizację oprogramowania wewnętrznego do modeli A850 i A900. Lista wprowadzonych modyfikacji znajduje się w dalszej części wiadomości.
2 Gru 2010
Michal Grzegorczyk
0
Marek Arcimowicz - opinia o Sony A900
Marek Arcimowicz zabrał Sony A900 do Nepalu. Miał sporo czasu na fotograficzne przemyślenia i robienie zdjęć. W swojej opinii Marek porównuje A900 do lustrzanki, której używał w ostatnim czasie - EOSa 1D Mark II, ale także do starych Nikonów i analogowych średnioformatowców, do których nadal ma sentyment. Przeczytajcie obszerną opinie i zobaczcie zdjęcia!
10 Lis 2008
Marta Majewska
0
Sony A900 - test
Sony A900 to flagowa propozycja japońskiego koncernu. Jest to aparat skierowany do profesjonalistów i zamożnych fanów marki, którzy będą mogli sobie pozwolić na dość duży wydatek. Uwagę przykuwają dwa parametry: matryca w formacie pełnej klatki - odpowiadającej formatem kliszy małoobrazkowej 35 mm i efektywna rozdzielczość sensora - 24,6 Mp. Co ciekawe A900 nie oferuje podglądu na żywo ani nagrywania filmów. Jednym słowem - lustrzanka.
3 Lis 2008
Marcin Falana
0
Tematy fotograficzne - portret w plenerze
W kolejnej części wideoporadnika Sony fotoamatorzy znajdą porady poświęcone fotografowaniu portretów w plenerze, które przydadzą się podczas jesiennych spacerów. Jakiej ogniskowej użyć, jak ustawić głębię ostrości, jak doświetlić twarz - odpowiedzi na te pytania znajdziecie w dzisiejszym artykule.
3 Lis 2008
Marta Majewska
0
Sony Dual BIONZ - odszumianie obrazu w A900
Jak połączyć dużą rozdzielczość z wysoką prędkością zdjęć seryjnych? Jak pogodzić wierne oddanie szczegółów z obrazem bez szumów? Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniem zaproponowanym przez Sony w modelu A900.
27 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0
Tematy fotograficzne: architektura
Fotografowanie architektury to temat rzeka. Jeśli jednak planujecie spacer z aparatem po mieście, być może zainspirują Was krótkie filmy, do których zapraszamy wspólnie z Sony. Jako przykład posłuży podwórko jednej z warszawskich kamienic.
7 Paź 2008
Marta Majewska
0
Serwis specjalny Sony A900 na fotopolis.pl
Dziś na łamach fotopolis.pl rusza serwis specjalny poświęcony Sony A900. Przyjrzymy się bliżej technologiom zastosowanym w najnowszej lustrzance, zaprezentujemy wrażenia Marka Arcimowicza z testowania A900 w Nepalu, poinformujemy o szczegółach roadshow i zaprezentujemy kilka materiałów poradnikowych.
7 Paź 2008
Marta Majewska
0
Sony CMOS Exmor - stabilizacja pełnoklatkowej matrycy w A900
Sony zapowiadając swoją profesjonalną lustrzankę zadeklarował, że tak jak pozostałe modele, będzie miała stabilizowaną matrycę. Później okazało się, że chodzi o sensor o rozmiarach pełnej klatki filmu małoobrazkowego. Jak udało się połączyć te dwie cechy?
7 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0
Sony A900 - pierwsze wrażenia i kolejna porcja zdjęć
Przez kilka ostatnich dni mieliśmy okazję popracować z najnowszym modelem lustrzanki alfa. Sony z modelem A900 wchodzi w zawodowy segment rynku, ale jest to także ewolucja konstrukcji lustrzanek tego japońskiego producenta. Zanim opublikujemy pełen test dla niecierpliwych mamy garść uwag z pierwszego kontaktu z tym modelem. Dodatkowo wrzuciliśmy kilka zdjęć w najwyższej jakości JPEG.
12 Wrz 2008
Michał Sułkiewicz
0
Sony A900 - plenerowe zdjęcia testowe
Przedstawiamy kolejne sample zrobione najnowszą propzycją koncernu Sony, modelem A900. Tym razem publikujemy zdjęcia plenerowe obrazujące możliwości aparatu w świetle dziennym. Zdjęcia zostały wykonane obiektywem 50 mm f/1.4 oraz 24-70 f/2.8.
11 Wrz 2008
Marcin Falana
0