Galeria zdjęć w twoim salonie? Oto przyjazne dla portfela wydruki, dzięki którym stworzysz prywatną wystawę

0
Promocja
6 Marzec 2019
Artykuł na: 6-9 minut

Dostępność usług drukowania takich jak MojObraz.pl pozwala nam stworzyć z salony własną salę wystawową. Przyjazne portfelowi, szybkie i łatwe z punktu widzenia klienta - nie ma powodu, dla którego nie warto by było spróbować.

Artykuł powstał we współpracy z serwisem MojObraz.pl.

Jednym z wielu wyznaczników dzisiejszej przestrzeni mieszkalnej jest hojne wykorzystanie dekoracji ściennych. Wydruki na płótnie, na których znajdują się żartobliwe powiedzenia lub chwytliwe grafiki zyskały po 2010 roku ogromną popularność i można powiedzieć, że nadal nie mamy ich dosyć. Jednak gotowe obrazy to nie koniec możliwości. Dostępność usług drukowania takich jak MojObraz.pl pozwala nam zamienić salon w salę wystawową. Eksperci od druku z MojObraz.pl zdradzają, jak zadbać o zdjęcia tak, jak na to zasługują.

Kolaż  z wielu obrazów na płótnie

Jednym z najprostszych sposobów ożywiania zdjęć jest zdecydowanie się na zestaw zwykłych wydruków na płótnie. Dostarczając doskonałą jakość w stosunku do ceny (która miło was zaskoczy), zdjęcia na płótnie są sprawdzonym sposobem na to, by atrakcyjnie udekorować wnętrze własnymi fotografiami.

Wraz z doskonale naciągniętym płótnem, zamocowanym na ręcznie wykonanej drewnianej ramie, otrzymasz poczucie autentyczności, które przypomni Ci o ostatniej wizycie w galerii. Poza tym, jest to po prostu produkt o doskonałej jakości wykonania. Zdjęcia drukowane są z zachowaniem wszystkich szczegółów oryginału, w tym kolorów, które odzwierciedlą materiał źródłowy niezależnie od jego stylu. W skrócie - doskonałe połączenie wysokiej jakości materiałów z najlepszą technologią druku cyfrowego.

Coś bardziej wyrafinowanego?

Stworzenie ściennej galerii zdjęć, która będzie przypominać nam o przyjemnych chwilach to jedno. Wiadomo, że takie obrazy wpływają przede wszystkim na nasz komfort emocjonalny, a niuanse estetyczne nie są aż tak istotne dla końcowego efektu. Jednak niektóre zdjęcia, szczególnie te, którym bliżej do fotografii artystycznej, mogą zyskać więcej wydrukowane na materiałach o błyszczącej powierzchni.

Fotografia czarno biała, która podkreśla kontur, kontrast i stawia na prostotę, zazwyczaj wygląda najlepiej drukowana na szkle akrylowym albo aluminium. Oba te materiały wydają się być szyte na miarę dla tego rodzaju wyrafinowania - ich elegancka budowa i odbijająca światło powierzchnia gwarantują świetną prezencję, wpisującą się w założenie  “mniej znaczy więcej”. Ułożone w prostej linii, lub według powtarzającego się schematu, będą wyglądać jak fragment współczesnej galerii w Twoim salonie.

Element, który definiuje przestrzeń

Czasem prawdziwy potencjał zdjęcia ujawnia się jedynie poprzez wyeliminowanie wszelkich możliwych zakłóceń wokół niego. W związku z tym, aby skupić całą uwagę na szczególnie wyjątkowym zdjęciu, pokazanie go solo jest najlepszym rozwiązaniem. Może to być również właściwa opcja dla kogoś, kto jest ograniczony dostępną przestrzenią.

Jeśli zdecydujemy się na obraz na płótnie, który będzie centralnym elementem wystroju wnętrza, dany wydruk powinien mieć dość duży rozmiar. Przy największym dostępnym rozmiarze 200 x 140 cm, zagwarantuje nam na pewno niezapomniane wrażenia. Wielkoformatowe wydruki na płótnie doskonale nadają się do zdjęć krajobrazowych, pozwalając uchwycić skalę i wielkość obiektów w ich oryginalnej formie. Idealne na umieszczenie nad wezgłowiem lub bezpośrednio naprzeciw łóżka, wielkoformatowe wydruki dostarczają codziennej inspiracji, nie pozwalając Ci zapomnieć o Twoich marzeniach i aspiracjach.

Kwestia prezentacji

Na pewno niejednokrotnie widziałeś zdjęcia przedstawiające perfekcyjną co do milimetra kompozycję, na którą składały się zdjęcia i elementy dekoracji. Całość wygląda lekko, wszystko znajduje się we właściwym miejscu, przy jednoczesnym zachowaniu pozorów artystycznej losowości.

Odtworzyć taki układ można na własną rękę, będzie to jednak kosztować nas wiele czasu i wysiłku. Oczywiście, po tuzinie daremnych prób, możesz znaleźć właściwą formułę. Warto jednak korzystać z pomocy, które oferuje internet. Z całymi tablicami poświęconymi tematowi wyboru idealnej galerii zdjęć w serwisie Pinterest, na pewno nie przegapisz tego jednego układu, który idealnie pasuje do twojej przestrzeni.

I wreszcie…

Twoje osobiste archiwum zdjęć od dawna zasługuje na właściwą prezentację. Dzięki serwisowi MojObraz.pl, który umożliwia bezproblemowe tworzenie obrazów gotowych do zawieszenia (całość sprowadza się do przesłania plików i kilku kliknięć), tworzenie prywatnej galerii nigdy nie było prostsze. Druk nada miejscu charakter, a dodatkowo sprawi, że i sam proces fotografowania stanie się bardziej satysfakcjonujący.

Czy Twoje zdjęcia są już gotowe do pierwszej publicznej prezentacji? Szukasz platformy przyjaznej portfelowi, która mogłaby zająć się drukiem? Odwiedź stronę MojObraz.pl, korzystając z linku - http://bit.ly/2VglHNl, i zobacz, że pierwsza wystawa kosztuje tyle co nic. A to dzięki 88-procentowemu rabatowi na wszystkie wydruki na płótnie!

Artykuł powstał we współpracy z serwisem MojObraz.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Recenzje
„To nie była miłość od pierwszego spojrzenia” - Wojtek Wieteska o Fujifilm GFX 50R
„To nie była miłość od pierwszego spojrzenia” - Wojtek Wieteska o Fujifilm GFX 50R
„Wreszcie mogę być w jednym systemie, a nie żonglować pomiędzy kilkoma”. Wojtek Wieteska, znakomity polski artysta, pisze o wrażeniach z pracy z Fujifilm GFX 50R,
4
3
Panasonic Lumix G9 w królestwie zwierząt
Panasonic Lumix G9 w królestwie zwierząt
„Chcę, by wszyscy oglądając moje zdjęcia, czuli, jakby tu byli” - mówi Bence Máté, który testował Lumixa G9 podczas safari w Zimbabwe
9
0
Hasselblad X1D II - opinia Michała „Massy” Mąsiora
Hasselblad X1D II - opinia Michała „Massy” Mąsiora
W oczekiwaniu na redakcyjny test, zapraszam do zapoznania się z moimi subiektywnymi wrażeniami na temat nowego bezlusterkowego aparatu średnioformatowego - Hasselblad...
15
16
Powiązane artykuły