Wystawa "Oto foto" w klubokawiarni Lorelei w Warszawie

Zapraszamy na wystawę fotografii dzieci powstałych pod okiem Marty Zasępy w ramach programu "Scena Młodych". Zobaczymy na niej głównie portrety zrealizowane przez uczniów z klasy czwartej, piątej i szóstej SSP 26 w Warszawie. Wernisaż w środę, 10 marca w warszawskiej klubokawiarni Lorelei.
Wystawa fotografii w warszawskiej klubokawiarni "Lorelei" to już piąta odsłona prac, które powstają na warsztatach "OtoFoto". W wyniku działań fotograficznych w Społecznej Szkole Podstawowej nr 26 na ul. Puławskiej w Warszawie, w ramach programu "Scena Młodych" realizowanego przez Mokotowską Fundację Rozwoju Edukacji i Kultury dzieci z klasy czwartej, piątej i szóstej uczą się wczuwać w siebie, otaczającą rzeczywistość i utrwalać je za pomocą różnych technik fotograficznych. W tym roku powstały głównie portrety, ale na wystawie będzie można też zobaczyć naturę i powstałe w ciemni luksografie klas czwartych.

Dzieci realizowały prace pod okiem Marty Zasępy.

Autorzy: Julia Jeleńska, Nela Kręglicka, Zosia Neuber, Karolina Goławska, Dorota Romanowicz, Dominika Paluch, Zosia Piontek, Karolina Parać, Emilia Narkiewicz-Jodko, Maja Mikołajczyk, Sonia Góral, Olga Lenartowicz, Zuzia Mędza, Jasiek Milonas, Maciek Chodkowski, Michał Nowak, Maciek Chmielewski.

OtoFoto
Wernisaż: 10.03, godz. 18:00
Termin: 11-31.03.2010

Lorelei
ul.Widok 8
Warszawa


słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1