Wystawa "Oto foto" w klubokawiarni Lorelei w Warszawie

Zapraszamy na wystawę fotografii dzieci powstałych pod okiem Marty Zasępy w ramach programu "Scena Młodych". Zobaczymy na niej głównie portrety zrealizowane przez uczniów z klasy czwartej, piątej i szóstej SSP 26 w Warszawie. Wernisaż w środę, 10 marca w warszawskiej klubokawiarni Lorelei.
Wystawa fotografii w warszawskiej klubokawiarni "Lorelei" to już piąta odsłona prac, które powstają na warsztatach "OtoFoto". W wyniku działań fotograficznych w Społecznej Szkole Podstawowej nr 26 na ul. Puławskiej w Warszawie, w ramach programu "Scena Młodych" realizowanego przez Mokotowską Fundację Rozwoju Edukacji i Kultury dzieci z klasy czwartej, piątej i szóstej uczą się wczuwać w siebie, otaczającą rzeczywistość i utrwalać je za pomocą różnych technik fotograficznych. W tym roku powstały głównie portrety, ale na wystawie będzie można też zobaczyć naturę i powstałe w ciemni luksografie klas czwartych.

Dzieci realizowały prace pod okiem Marty Zasępy.

Autorzy: Julia Jeleńska, Nela Kręglicka, Zosia Neuber, Karolina Goławska, Dorota Romanowicz, Dominika Paluch, Zosia Piontek, Karolina Parać, Emilia Narkiewicz-Jodko, Maja Mikołajczyk, Sonia Góral, Olga Lenartowicz, Zuzia Mędza, Jasiek Milonas, Maciek Chodkowski, Michał Nowak, Maciek Chmielewski.

OtoFoto
Wernisaż: 10.03, godz. 18:00
Termin: 11-31.03.2010

Lorelei
ul.Widok 8
Warszawa


słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1