Wystawa "Oto foto" w klubokawiarni Lorelei w Warszawie

Zapraszamy na wystawę fotografii dzieci powstałych pod okiem Marty Zasępy w ramach programu "Scena Młodych". Zobaczymy na niej głównie portrety zrealizowane przez uczniów z klasy czwartej, piątej i szóstej SSP 26 w Warszawie. Wernisaż w środę, 10 marca w warszawskiej klubokawiarni Lorelei.
Wystawa fotografii w warszawskiej klubokawiarni "Lorelei" to już piąta odsłona prac, które powstają na warsztatach "OtoFoto". W wyniku działań fotograficznych w Społecznej Szkole Podstawowej nr 26 na ul. Puławskiej w Warszawie, w ramach programu "Scena Młodych" realizowanego przez Mokotowską Fundację Rozwoju Edukacji i Kultury dzieci z klasy czwartej, piątej i szóstej uczą się wczuwać w siebie, otaczającą rzeczywistość i utrwalać je za pomocą różnych technik fotograficznych. W tym roku powstały głównie portrety, ale na wystawie będzie można też zobaczyć naturę i powstałe w ciemni luksografie klas czwartych.

Dzieci realizowały prace pod okiem Marty Zasępy.

Autorzy: Julia Jeleńska, Nela Kręglicka, Zosia Neuber, Karolina Goławska, Dorota Romanowicz, Dominika Paluch, Zosia Piontek, Karolina Parać, Emilia Narkiewicz-Jodko, Maja Mikołajczyk, Sonia Góral, Olga Lenartowicz, Zuzia Mędza, Jasiek Milonas, Maciek Chodkowski, Michał Nowak, Maciek Chmielewski.

OtoFoto
Wernisaż: 10.03, godz. 18:00
Termin: 11-31.03.2010

Lorelei
ul.Widok 8
Warszawa


słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0