Wystawa "Oto foto" w klubokawiarni Lorelei w Warszawie

Zapraszamy na wystawę fotografii dzieci powstałych pod okiem Marty Zasępy w ramach programu "Scena Młodych". Zobaczymy na niej głównie portrety zrealizowane przez uczniów z klasy czwartej, piątej i szóstej SSP 26 w Warszawie. Wernisaż w środę, 10 marca w warszawskiej klubokawiarni Lorelei.
Wystawa fotografii w warszawskiej klubokawiarni "Lorelei" to już piąta odsłona prac, które powstają na warsztatach "OtoFoto". W wyniku działań fotograficznych w Społecznej Szkole Podstawowej nr 26 na ul. Puławskiej w Warszawie, w ramach programu "Scena Młodych" realizowanego przez Mokotowską Fundację Rozwoju Edukacji i Kultury dzieci z klasy czwartej, piątej i szóstej uczą się wczuwać w siebie, otaczającą rzeczywistość i utrwalać je za pomocą różnych technik fotograficznych. W tym roku powstały głównie portrety, ale na wystawie będzie można też zobaczyć naturę i powstałe w ciemni luksografie klas czwartych.

Dzieci realizowały prace pod okiem Marty Zasępy.

Autorzy: Julia Jeleńska, Nela Kręglicka, Zosia Neuber, Karolina Goławska, Dorota Romanowicz, Dominika Paluch, Zosia Piontek, Karolina Parać, Emilia Narkiewicz-Jodko, Maja Mikołajczyk, Sonia Góral, Olga Lenartowicz, Zuzia Mędza, Jasiek Milonas, Maciek Chodkowski, Michał Nowak, Maciek Chmielewski.

OtoFoto
Wernisaż: 10.03, godz. 18:00
Termin: 11-31.03.2010

Lorelei
ul.Widok 8
Warszawa


słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13